Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valakinek ilyen családja?

Van még valakinek ilyen családja?

Figyelt kérdés
Olyan,akiknek soha semmi nem jó,nem törődnek senki mással csak magukkal,a rokonoktól teljesen elzárkóznak.Mindenkit kibeszélnek és kritizálnak ,de a saját hibáik SOHA nem ismerik be,a privát szférát nem tisztelik,soha nem lehet velük semmiről beszélgetni .
2012. márc. 5. 17:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Megnyugtatlak a férjem családja is ilyen múltkor is a saját lakásunkba megkaptuk a kritikát f.. kalapok azokkal nem lehet mit tenni, ha a helyzeten nem tudsz mit változtatni akkor kerüld el őket minél messzebbre, mert csak téged tesznek tönkre, lehet évek múlva fog javulni a helyzet..nálam az én családomba ez történt azóta jobban megvagyunk de még van mit javítani rajta..Ne érezd magad rosszul sajnos ezek emberi játszmák, de nagyon fontos, hogy ne hagyd magad lelkileg zsarolni, hogy de hát ez vagy az a rokonnak ez vagy az nem tetszik és közbe te érezd magad rosszul. A fenét nem hogy nem köszönik meg, de még te érzed magad nyomrultúl aki nem tud téged elfogadni úgy ahogy vagy azt hagyd a francba és a lelki zsarolásoknak se dőljél be soha. Egy életed van azt éld jól.
2012. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltal emberi tulajdonsagok, tehat ez minden csaladban megtalalhato, igy sokan tapasztalnak hasonlot, ami eleg szomoru, hiszen eppen most amikor nehezebb lett az eletkorulmeny, inkabb osszekene tartani a csaladon belul, nem pedig egymast kritizalni, bantani stb.
2012. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én párom családja is ilyen,és nem szólok vissza inkább,hagyom hagy mondja,az ő baja én meg lekakálom :).Nem foglalkozom vele,és igen kerülni kell őket és nem kell erőltetni a beszélgetést sem.
2012. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!