Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Van egy...

Mit gondoltok erről? Van egy barátom 1 éve vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást és együtt képzeljük el a jövőnket. Én 19 a barátom fél évvel fiatalabb nálam, de nagyon érett gondolkodású. Szerintetek hosszútávon működhet ez? (házasság, gyerekek)

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne működhetne?

Miért merül fel benned a kérdés? :)

2012. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem látom be, ezen információk miért utalnának arra, hogy nem működne? Minden rajtatok múlik. Abszolút nem szélsőséges a ti esetetek.
2012. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én 100%ig hiszek benne és a barátom is. De annyi rossz véleményt hallottam már, hogy nincs "örökké tartó szerelem".

De köszönöm az optimista válaszodat!:)

2012. márc. 5. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom azért, mert a kedves kérdező, már menne férjhez, a fiú meg még nem annyira..
2012. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó!

Nem erről van szó joghallgató egyetemista vagyok nem gondolkodom még ilyeneken csak érdekelt hogy szerintetek van-e örökké tartó szerelem amikor fiatal korban összejön valaki a párjával és együtt öregednek meg

2012. márc. 5. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Már a szerelemet is nehéz definiálni...

Egy másik helyen ezt igyekeztünk megbeszélni de csak részeredményre jutottunk!


Ha még rózsaszín köd van akkor nem lehet megmondani meddig maradtok együtt!

A másik topikban a csajnak az volt a baja hogy ő "racionálisan" szereti a barátját! Vagyis nincs rózsaszin köd egyikőjüknél sem de szeretnek együtt lenni és jól megértik egymást!


Azt lehet mondani ami sajnos igaz, hogy majd az idő eldönti! Az életben bármi lehet és annak az ellenkezője is! És a statisztikában is kell az a 100-ból 1 ember is akinek sikerül mint ahogy a többi 99-is akinek nem...

2012. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

21:52-és válaszadó nagyon szépen köszönöm az érzelmes és HASZNOS választ!

Nálunk mèg mindig rózsaszín köd van ennyi idő után is.

De a válaszod kielégítő volt, egy ilyen válaszra voltam kiváncsi!

2012. márc. 5. 22:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Ertelmes*
2012. márc. 5. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!