Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjem így tervezni a jövőt...

Merjem így tervezni a jövőt vele vagy vége lesz? Szétszakadhat a családom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt,van egy közös lányunk is.

Nekem van előző házasságomból 2 kisfiam.

A fiaim hónapok óta nem látták az apjukat,nem is hallottak róla.Amikor össze jöttünk már akkor is mondta a mostani párom,hogy a nevére venné a fiúkat ha az apjuk lemondana róluk.

Egy ideig a páromnál laktunk,de elköltöztünk jobb munka és orvos reményébe,később eladta a házát-vagyis házukat,mert közös volt a testvéreivel-azóta is azt hallgatom,hogy nem maradt belőle miattunk semmi stb...

Azóta eladtam én is a házamat,egyenlőre albiban vagyunk,mert még gyűjtögetnénk mellé,mert kevés lenne önerőnek sajátra.

Ezt is állandoan hallgatom,hogy nem saját,hanem albérlet...

Egy munka során megismertem valakit aki házas,de mondta,hogy rossz a kapcsolatuk.a férfi nem csalná meg a párját,én sem az enyémet,mégis a párom azt feltételezi,hogy akarok a férfitól valamit csak mert ugy köszönt el a férfi,hogy puszi és mert msn-en beszéltünk.

Tudom,nem jó,hogy beszélgetek másokkal,vagy nem is tudom.Miért baj?

Igaz volt egy nő akivel megkértem ne beszéljen mert úgy érzem akar tőle vmit a nő,de ez nem jelenti,azt hogy ha beszélnek elhagyom stb.

De ő ma amikor meglátta,hogy beszélek a férfival teljesen kiborult és kiakadt,hogy így már nem is veszi a nevére a fiukat és elmegy,mert neki ez nem jó,én hazudok neki stb.igaz mondta előtte pár nappal(amikor meg is vert,mert nem válaszoltam egy kérdésére),hogy ne szóljak a férfihoz,de mivel épp veszekedett valószinüleg figyelmen kivül hagytam,mert nem emlékeztem rá,hogy szólt....

nem tudom mit csináljak most vele!Ilyen még nem volt.iszonyuan féltékeny és életében először vert meg,bár elég csúnyán,napokig alig tudtam mozogni és még mindig látszik.Hiába mondom el neki,hogy 1 nagyon messze lakik a férfi,szereti a feleségét én pedig a páromat és maximum beszélgetünk akkor sem tér jobb belátásra.Most mit csináljak hogy neki jó legyen?Ne beszéljek senkivel?

El nem hagyhatom,mert ahányszor veszekszünk valamin el akarja vinni a lányomat,ha nem adom önszántamból elviszi erőszakkal!!!Szeretem,de nem tudom mi lenne a helyes döntés most!

Nemrég azt terveztük kimegy külföldre dolgozni,pár hónap múlva pedig mi is utána megyünk és kiköltözünk.

Ehhez képest most meg ez van.Nem értem.mit csinálok rosszul?Kérlek adjatok tanácsot.

Köszönöm!


2012. febr. 12. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, miután te egy gyanú miatt elvárod tőle, hogy ne beszéljen a nővel, teljesen jogos az az elvárása, hogy ha ő gyanítja, hogy lehet valami köztetek, akkor te ne beszélj a férfival. Egy-egy.


Egyébként szerintem azt csináltad rosszul, hogy túl hamar, meggondolatlanul szültél. De hát ez már mindegy.

Most szakítsd meg a kapcsolatot a férfivel, a családi béke érdekében. Aztán meglátod. Miután megvert, a gyerekeket ne hagyd, hogy a nevére vegye. Ha megismétlődik, akkor mindenképp el kéne hagynod.

2012. febr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Először egy pofon neked, aztán verés, a végén azt veszed észre, hogy a balesetin magyarázkodsz, miért tört el a FIAD keze!
2012. febr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Húzz el onnan amíg lehet! Indítsd el a gyermekelhelyezést, mert jelenleg közös felügyelet van, tehát bármikor elviheti!
2012. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem várom el,csak annyit mondtam neki,hogy úgy érzem,hogy akar vmit a nő és örülnék ha nem tenné hogy vele beszél,de ettől még megteheti bármikor nem szólok bele.

Ráadásnak én nem estem neki,nem orditoztam vele,nem löktem el magamtól,nem akartam elhagyni,mig ő igen.

második...a pofon rész kimaradt,megvert.de nem ez a lényeg,hanem hogy mi a frászt csinálok rosszul

egyébként a férfit ma töröltem nem beszélünk már.

2012. febr. 12. 00:52
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézd, azt innen nem lehet megmondani. Lehet, hogy rossz embert választottál. Ami egyértelműen rossz, az a korai szülés. 3 éve vagytok együtt és már van egy lányotok??? Kb. 3-5 év után kéne egyáltalán elkezdeni a babaprojektet, amikor már ismered a másikat.

De lehet, hogy teljesen máshol van a probléma.

2012. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

bírom az ilyen kérdéseket

ez a portál nem életviteli tanácsadó, itt nem tudunk az ilyennel kapcsolatban segíteni

fordulj a rendőrséghez, rokonokhoz segítségért

vagy hagyd el a fenébe

2012. febr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen,korai volt.de mit tettem volna?elfogadta a fiaimat,nekem meg ha elhiszitek ha nem akkor épp gyógyszert nem szedhettem,gumi elszakadt.ez lett,de nem vetethettem el azok után,hogy eflogadta és szerette/szereti a fiaimat sajátjaként.
2012. febr. 12. 01:03
 8/15 A kérdező kommentje:
nagyrészt életviteli kérdések vannak ebben és a témák felében.egyébként meg nincsenek rokonaim.az egyetlen rokonságom a 3 gyermekem!
2012. febr. 12. 01:05
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

gyógyszert nem szedhettél, gumi elszakadt


ddddd

2012. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
gondoltam h ez lesz,mindegy.akkor gondoljátok viccesnek vagy aminek akarjátok.köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 12. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!