Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal kettesben lenni...

Párommal kettesben lenni végre. Ez túl nagy kérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Én egy 27 éves lány vagyok.Nekem az a gondom,hogy én szeretnék a párommal kettesben lenni végre és egymásra figyelni, végre.beszélgetni.Neki mindig valami dolga van vagy otthon a családjában van program és mindenki helyett szervez neki programot.Lehetne végre valami önálló döntése is.Nem neki kéne mindig mindenkihez alkalmazkodni és amit ő szeretne hátérbe szorul.A másik 7 hónapja vagyunk együtt és igazából még ketten nem mentünk el sehova.Szeretnék végre valamit vele csinálni és együtt nem úgy hogy valamelyik család mindig ott van.Na és hogy neki legyen ideje rám és nem mindig rohan haza,mert dolog van otthon és neki rengetek dolga van.Hiába próbálok vele beszélni,mert vagy fáradt és aludjunk vagy most ez nem alkalmas időpont.Meg nem akar megérteni engem,hogy én is szeretnék ezt azt és ne mindig az legyen amit ő akar.Amúgy ő most hétvégén tölti be 33-at.Nehezen megy nála minden és egy elég bonyolult ember,de én nagyon szeretem őt és azt is tudom,hogy ő is szeret csak valahogy mégis nehezek a dolgok.Ráadásul most hívta meg a szüleimet hétvégén hozzájuk.Nem tudom ez is,hogy sikerül majd.Bocsi,hogy ennyit Írtam.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. jún. 9. 13:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

Nekem éppen ugyanez a szitu, csak én vagyok a 33 éves önálló pasi és a bnőm a "szülőfüggő".

2 éve nem sikerült dűlőre jutnunk, hétvégék, ünnepek valahogy mindig kilőve (én korábban sokat elmentem hozzájuk és ott voltunk szüleivel együtt sokan, de ma már én sem, mivel ő sem foglalkozott az én családommal).

És még haragudni sem tudok rá, mert "valahogy mindig közbejön valami" tök megérthető dolog, (legtöbbször családi), amit persze elfogadok annak, akt szeretek, de közben MI KETTEN nem jutunk semmire.

Nincs közös nyaralás, stb, amiket írtam, vagy egy nyugodt közös hétvége.


Ti úgy látszik még előrébb is juttok, mivel a szüleidet most meghívták. Ez javíthat a helyzeten sztem kicsit.

2009. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Én nem sok jót jósolok neked, már bocsánat! Nekem is volt hasonló pasim, kiderült, hogy gyakorlatilag kettős életet élt. Mindig sok dolga volt, mindig túlóráznia kellett, edzésre menni, angol órára, nem lehetett általában elérni telefonon, majd kiderült, hogy a volt nőjével még együtt vannak. Nem ezt mondom, hogy nálatok tuti így van, de ha már most vannak aggályaid, mi lesz később? Most még vaknak kellene, hogy legyetek a szerelemtől.
2009. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy a haverok is gond.Mert ha egy hétvégén ne találkozik velük főleg egyel akkor katasztrófa van.Igen most kéne annak lenni,hogy alig várjuk együtt legyünk de mostanság meg alig látom.Örülök ha egy héten egyszer és ez kezd kikésziteni.
2009. jún. 9. 13:53
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Ülj le vele ezeket a dolgokat megbeszélni.Mondd el neki is amit ide leírtál.Ha nem hajlandó változtatni jobb ha tudomásul veszed,hogy nem vagy elégé fontos a számára.

Meddig akarod még a süket kifogásait hallgatni?Mindig arra jut időnk ami aki számunkra fontos.Ha nem férsz bele az életébe akkor nem tartozol a fontos dolgok közé.Tudom,hogy erre fájdalmas rájönni,de sajnos így van.Ha együtt tervezitek a jövőt közösen,akkor az első helyen kellene állnod a fontossági sorban.Ha nem így van kár rá pazarolnod a drága idődet.Nem noszogatnod kellene,hogy mikor szakít már rád időt,hanem le sem tudnád vakarni ha szerelmes lenne beléd.És,hogy még a haverok is előtted állnak a sorban...na,azért ez már aljasság.Miért nem mondja meg őszintén ha nem kellesz neki?Úgy lenne tisztességes.

Nekem úgy tűnik,ez a szerelem eléggé egyoldalú.Sajnos így nem sok jövője van.

2009. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ilyen nálunk is volt kicsit, talán nem ennyire, de a párom viszont lassan "formálható", ez azt jelenti, hogy megérti, amikor valami a kapcsolatunk ellen dolgozik. Te amúgy mit csinálsz, amíg ő elvan valahol? Nem együtt éltek, ugye?

Borzasztó fájdalmas lehet a szakítás, de gondold végig: ha ez így marad, el tudod-e fogadni a jövőben?

2009. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

A, 27 evesen egy boldogtalan kapcsolatban elni, ne haragudjal, de miert van erre szukseg? Ki kenyszerit ebbe a kapcsolatba teged?

Kerdezd meg magadtol, hogy szuksegem van nekem erre az eletre? Ha igen, akkor maradj. Ha nincs szukseged igy elni, akkor pedig valtoztass! Igy soha nem leszel boldog, megcsak az elejen vagytok, 7 honap kapcsolat nem a vilag. Szerinted mitol lenne jobb valamikor is a helyzet?

Itt a nyar, keressel uj baratot magadnak. En igy tennek.

2009. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Ez a pasi nem akar veled lenni. Ez mind kifogás. Sajnos nekünk kell észre venni, ha a másiknak már nem kellünk, mert egy férfi nagyon nehezen szakít magától. Egyébként ez a megjegyzés elég fura, hogy katasztrófa van, ha különösen az egyik barátjával nem találkozik hétvégén...?? ez meg micsoda? össze vannak nőve? Hm...


30/N

2009. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Hát ha nincs velem csinálom a dolgom ah épen van,meg próbálom elfoglalni magam.Mert ugye nem élünk együtt.Néha már unom is,mert ugye ennyi idősen nem arra vágyik az ember,hogy van egy párja és soha nincs vele.Én meg nézem a négy falat itthon.

Igen a kettönk dolga kéne,hogy a legfontosabb legyen ha számítok neki.Hiába magyarázom én neki és igy alig vagyunk együtt.Ha meg szolok valamiért még ő van megsértödve.Most is az alegnagyobb baja,hogy a megszokott dolgai ugyebár és most már engem is be kell sűritenie a dolgkba.Pedig ez nem gondnak kéne lenni hanem örülnie kén,hogy vagyok.Pedig tudom és érzem,hogy szeret csak én nem igy szeretném ezt.Nem tudom tényleg van értelme küzdenem vagy nem.Nekem ő nagyon is fontos és nekem mindenekelött ő az első.A többi dolog megvár.Ezt nem veszi észre.

2009. jún. 9. 22:03
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Jaj szegényem:S annyira rossz ezt írni de fuss!!!!!!!!!! mármint, 33 éves, szülőfüggő, haverfüggő és van egy jólbejáratott élete, szerinted 33 év után hajlandó lesz ebből kilépni? Ennyi idősen az embereknek feleségük van. Ha nincs könnyen megszokják a kis életük s tényleg gondot jelent beemelni mást is. Tudom, hogy ez kegyetlenül hangzik..de Te viszont 27 vagy. innentől rohan az idő, már biztos jól esne egy férj család gyerek, nem pedig egy kamasz-kapcsolat, amikor amiatt kell nyúzni a pasit, hogy foglalkozzon veled is... Biztos szereted, de most legyél kegyetlenül racionális! ő már nem fog megváltozni, Te pedig nagyon fontos párkereső éveid vesztegetheted el mellette. Illetve ami ennél sokkal nagyobb hiba volna: mellette maradsz még 1-2 évig, hátha helyrejön. aztán rájössz, hogy nem jön helyre, de addigra 29 vagy, és végülis nem is olyan rossz vele és ragaszkodsz hozzá... hozzámész és lesz egy folyamatosan szorongató szomorkás házasságod és öregen majd megkérdezed, hogy jutottál ide? és ez nem túlzás, sokan eljátszák...Szóval, gondold végig mit akarsz ettől a fickótól, illetve kérdezd is meg. Kevés esetben támogatom az ultimátumokat, de a Ti korotokban s helyzetetekben igen:tessék kérdőre vonni: akar-e Téged egyáltalán, s ha igen hajlandó-e változtatni radikálisan az életén? ha nem akkor nagy levegő és hónapokig zokogás, de még mindig lesz esélyed, hogy jöjjön a szőke herceg!!!! én ezt ajánlom.. nincs időd évekig szórakozni egy harmincas faszival...
2009. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos rossz ezt leírni, de igaza van az egyik válaszolónak, nagyon úgy tűnik, hogy nem akar veled lenni. Ha én szeretek vkit, és fontos, akkor család vagy barátok ide vagy oda, vele vagyok. Mégha nem is mindig, mert kötelességek persze mindig vannak, de akkor megkeresem az alkalmat, hogy vele legyek. Beszélj vele, mondd el neki, hogy te úgy érzed, nem vagy fontos a számára, és ez azért baj, mert akkor valószínűleg nem is szeret. És ha nem szeret...
2009. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!