Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Szerintetek nagyon gáz, hogy nem akarok anyámnál karácsonyozni, hanem a párommal? (együtt élünk már 3 éve és még egy karácsonyunk sem volt kettesben, még nem vagyunk házasok)

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem gáz. De azért szenteste ne hagyjátok egyedül az anyukádat. Ha van társa (vagy nem lakik egyedül), akkor nem baj, de ha magányos, akkor legyetek vele is egy kicsit. Szerintem.
2010. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom mennyire gáz, ez helyzettől függ. Én azért biztos, hogy benéznék anyukámhoz is Szenteste napján. Utána még úgyis ott van Karácsony első és másnapja. Pl. ha amúgy anyukám egyedül lenne Szenteste, akkor biztos nem hagynám magára. De még amúgy is, legalább 1-2 órára meglátogatnám.
2010. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi át szoktuk hívni vacsira, mondjuk 5-6 órára. 8 körül hazamegy, és akkor jön a mi szentesténk.
2010. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy húgommal él.
2010. nov. 5. 13:37
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
December 24-e a család ünnepe. Azt töltsd anyuddal,hogy őt se bántsd meg.A többi napon pedig legyél a barátoddal..Így lenne a legjobb szerintem..Karácsonykor nincs nagyon bánat mint az,hogy családunk tagjai nem velünk vannak..(most csak a szűk családra gondolok)
2010. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Így ,hogy húgos is van,nem hagynám cserben szenteset..Ott van a többi nap is amit a barátoddal tölthetsz..
2010. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
húgod
2010. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
dehogy gáz! én sose karácsonoyzok otthon!
2010. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Én is anyummal lennék. 9-10 óra felé hazavonulnék a párommal és akkor jönne a mi szentesténk :)
2010. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk pont fordítva szokott lenni. A szenteste legyen meghitt és szűk körű, ne arról szóljon, hogy mászkálunk, mint a mérgezett egér (főleg, hogy a közlekedés is korlátozott aznap este). Szerintem a világ legtermészetesebb dolga, ha a szentestét a pároddal töltöd, akivel 3 éve együtt élsz. Hisz neked már ő a legszűkebb családod.

A család többi tagjának a meglátogatására ott van még két nap. Főleg, ha egyébként anyukád sincs egyedül. Meg gondolom, a párodnak is vannak szülei.

Persze ahány ház, annyi szokás.

2010. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!