Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megy az együttlét a...

Nem megy az együttlét a férjemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb. két hónapja nem megy, mert vagy nagyon hamar elmegy (1-2perc) és inkább abba hagyja, de a végeredmény ugyanaz hogy lelankad. már én sem kívánom ezek után úgy az egész együttlétet, lehet velem is probléma van... próbálok kedves lenni ezek után mert látom hogy kissé zavarja őt ez a dolog, de nem tudom már mit tegyek. elég sok a kork. köztünk, én 25 ő 42

régebben volt hogy reggel este is együtt voltunk, heti 2-3 most meg heti 1-2 ilyen semmilyen


2012. márc. 7. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Beszéld meg vele, hogy kényeztessen, amíg te el nem mész és csak utána tegye be... Vagy szexuálpszichológus.
2012. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,magában az,hogy 42 éves nem lehet probléma,az én férjem is annyi és nincs ilyen gond.Beszélgettetek róla,mit mond,hogy miért lehet?Azt mondod,hogy régen minden rendben volt.Nincs valami munkahelyi,vagy magánéleti problémája?Ha nincs,akkor elmehetne urológushoz,mert ez akár betegség előjele is lehet.Kívánom,hogy megoldódjon a problémátok!
2012. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

előbb-utóbb valszeg lesz neked is egy huszon-harmincvalahány éves barátod,akivel majd jókat kufircoltok,azt a 42 éves bajai már nem is igazán fognak érdekelni,

én is így jártam,

:)

25/L

2012. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Csatlakozom ahhoz,hogy tényleg előbb Veled foglalkozzon!Ha szereted és viszont szeret,figyelni fog rád.És légy türelmes ha kell a pasi!Ha úgy érzed,kevés akkor pedig lépj minél hamarabb.
2012. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy talált egy újabb alkalmas 22 évest, akivel megoldja a reggel-estit?
2012. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem talált senkit. eddig még nem mertem felhozni neki ezt, mert azt hittem stresszes vagy stb.. de úgy látom tartós a probléma már
2012. márc. 7. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Ha tartós gondról van szó, nem értem, miért nem megy el urológushoz? Ha nagyon ellene van, akkor én gyanakodnék, hogy valahol máshol oldja meg a szexet...
2012. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A prosztata megbetegedése valóban okozhat ilyesmit,de lehet más eredetű is. A szervi dolgot jobb hamar kivizsgáltatni. Főleg ,hogy 3 percnél hamarabb történik a dolog.

Egy kivizsgálás ilyen korban amúgy sem árt.

2012. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!