Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor tudtatok...

Szülés után mikor tudtatok először tampont használni? Én 5 hónapja szültem, voltak belső varrataim is, a férjemmel való együttlét 6 hét után sem fájt és azóta sem, viszont tampont abszolút nem bírok elviselni. Vajon ez életem végéig így marad?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Csak 5 hónapja szültél, a tested még mindig regenerálódik. Én 1 évvel a szülés után tudtam újra elviselni a tampont.
2012. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tudtam használni 5 hónapra szülés után megjött.Nagyon sok belső varatom volt(vákumfogoztak)de semmi gondom a tamponnal...
2012. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A harmadik mensinél tudtam használni,de nem volt valami kellemes amikor felraktam!
2012. márc. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendeződnifog,ne aggodj!Viszont a barátnőm nagynénje Svájcban nőgyógyász...nagyon tampon ellenes,szerinte egyáltalán nem lenne szabad használni.

Én hallgattam rá,csak extrém esetben használom,egyébként csak betéteket...nagyon jók vannak már!

2012. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 porcukormókus ***** válasza:
Nekem is 5.hónapra jött meg először, szintén voltak belső varrataim, de nekem nem volt probléma a tampon használata. Csak arra figyeltem eleinte, hogy eggyel kisebbet használtam, mint szülés előtt, és nem cseréltem le addig, amíg nem szívta meg magát rendesen. Szárazon azért nem volt valami vidám kihúzni..
2012. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!