Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek h egyik nap...

Volt már veletek h egyik nap olyan mértékű boldogság/szerencse ért h másnap szinte alig hitted el h mindez tényleg veled történik? és h azt hitted h csak álmodod az egészet?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de sajna minden csoda 3 napig tart..
2012. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég sokszor volt már ilyen velem. Házasságkötéskor, lakásvételkor...

Na meg nekem az a furcsa, hogy 18 év bologtalanságom mintha elvágták volna, és csak a jó lenne már azóta. Ezt kell megszoknom :)

2012. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik,nem sok emberrel volt ilyen,csak ketten írtak.:(
2012. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok ilyen volt, de én azért a kisebb dolgoknak is tudok örülni. Pl. mikor eljutottam a Tengerhez, vagy meglett a lakásom (persze hitelből), és most legutóbb, amikor Valentin napon a párom megkérte a kezem, amiről már olyan régóta álmodoztam. De már eleve az minden nap boldogságot okoz, hogy ilyen csodálatos párom van és hogy ilyen csodálatos szüleim. Ezeknek a dolgoknak minden nap tudok örülni.
2012. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor végre összejöttünk a párommal. 2 évvel előtte már megpróbáltuk, de akkor sajnos nagyon hülye voltam és mást választottam, visszamentem az exemhez. Utána nagyon megbántam, de azt hittem soha nem akarna hallani többet rólam, így én sem kerestem, szégyeltem is magam előtte. 2 évig nyűgölődtem utána, elvoltam, de mindig ott motoszkált, hogy bárcsak vele lennék inkább. Aztán elkezdünk megint találkozgatni és kiderült, hogy ő is mindvégig szeretett, újra összejöttünk. Másnap mikor felébredtem komolyan elgondolkoztam, hogy vajon csak álmodtam az egészet. Azóta együütt élünk, nyáron esküvő, boldogabb nem is lehetnék.
2012. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszer vagy kétszer életemben. De én balszerencsésnek születtem, azóta folyamatosan csak rossz történik velem :(
2012. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Álmomban igen.
2012. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!