Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz, jóra fordul még...

Mit gondolsz, jóra fordul még az életed?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 09:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bár most sem találom rossznak, de bízom benne, hogy lehet még jobb. Alapvetően optimista vagyok.
2012. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A legrosszabbra számítok, azaz nem, de a legjobbat remélem...
2012. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem, de ebben az évben meg is döglünk. Már nem lesz karácsony
2012. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ennél is jobbra. Mert eléggé elégedett vagyok, de vannak még céljaim az életemmel. Szerintem neki is vannak velem.
2012. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez "csak" rajtam múlik. Ha nem teszek érte semmit, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy jobb legyen, de mivel én teszek, bízok benne, hogy sikerül.
2012. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ha bejutok egy kva jó gimibe, ahol senkit sem ismerek, naná! ^o^ *jippíííí*
2012. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az 5-ös válaszolóval... én mindig mikor unatkoztam és belevágtam valamibe, jó nagy kudarc lett a vége... ezzel szemben mikor nem csináltam semmit mindig jó dolgok történtek velem (udvaroltak nekem, előléptettek, stb)...

Szerintem hülyeség az, hogyha változtatni akarsz cselekedned kell... ettől csak görcsössé válik az ember... sz*rni kell bele mindenbe, ha az a sorsod, hogy boldog legyél, úgyis az leszel... :)

2012. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én csak nyugodtan szeretnék élni a feleségemmel és munka után az estéimet együtt tölteni vele.

A munkám bármelyik nap megszűnhet a lakásra még van 27 év hitel... De ha nincs munka a lakás is elvész.Nem tudok úgy lefeküdni aludni,hogy ne ezeken járjon az eszem.Szerintem nem lesz jobb csak még ennél is rosszabb.

2012. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2012-ben jön a világvége, Reptoid invázió lesz. meghalunk
2012. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Mentifantezsvér ***** válasza:
Egyszer biztos....nemtudom mennyit kell addig még várnom ...de egyszer csakjobblesz...:// nemmaradhat így..://
2012. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!