Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyermekünknek csak...

Ha a gyermekünknek csak keresztanyja lesz, keresztapja nem, az gáz? Keresztapa nélkül is meg lehet keresztelni?

Figyelt kérdés
Egyébként egy ember több gyereknek is lehet keresztszülője?
2009. jún. 10. 14:01
 1/10 anonim válasza:
100%

Abszolúte nem számít, hogy csak keresztanyja lesz

És elvileg bármennyi gyereknek lehetsz a keresztszülője!

2009. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak keresztanyum van mert az egyiknek soha nem volt ferje a masik meg elvalt, de igy is jol megvagyunk a keresztszulokkel
2009. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem, egyaltalan nem gaz. Az en kisfiamnak csak keresztapja van, a batyjam. Nincs felesege, a baratnojet pedig nem kertem meg hogy legyen a keresztanyja a gyerkocomnek.

Igen, lehet egyszerre valaki tobb gyereknek is a keresztszuloje. Viszont nem a legjobb megoldas ez szerintem.

Valasszal inkabb olyan rokont, baratot aki eddig meg nem keresztszuloje senkinek.

2009. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz!Az én lányomnak is csak keresztanyja van,a nővérem!Nincs még férje és én azt szerettem volna,hogy ő legyen a keresztenyja!
2009. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi pontosan úgy vagyunk, mi a 3. válaszoló. Csak keresztapja lesz, mert nem nős a testvérem és a barátnőt nem kérem fel.
2009. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Legutóbbi vagyok. Miért is lettem leszavazva? Azért mert a tesóm nem nős? Vagy mert az éppen aktuális barátnőt nem kérem meg a gyerekem keresztanyjának? Vagy miért is?
2009. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért lett az utolsó leszavazva. Egyébként nem gáz, a keresztlányomnak is csak keresztanyja van (én). Nekem akkor még nem volt meg a párom, és a szülei nem akarták, hogy egy haver legyen a keresztapja, mert ők úgy gondolták, hogy ha később lesz férjem (lett is), akkor gáz, ha nem ő a keresztapja. Ezért maradtam egyedül. Ill. most már a páromat szólítja keresztapunak. De egyébként annyi keresztszülő lehet, amennyit akarsz. Pont most volt itt nálunk egy olyan keresztelő, ahol 4 keresztanyuka volt egy babára!:) Én erről azt gondolom, hogy szerencsés pici, már most ennyien szeretik.
2009. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi gyerekünknek csak keresztapja lesz, mert én se akarom egyik barátnőmet sem felkérni, hiszem mind olyanok, hogy egyiknap imádnak, a másik nap szívesen leszúrnának. Nem gáz.
2009. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem gáz. Nekem például csak keresztapám van már 25 éve, de ezzel egyáltalán nem vagyok kevesebb ember, mint az, akinek van keresztanyja és keresztapja is.
2009. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, meggyugodtam teljesen.

(Egyébként én sem értem, sokszor ki és miért pontoz, sokszor látszólag minden logika nélkül - lehet, hogy a rendszerfelügyelők??)

2009. jún. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!