Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem hiszem el! Hogyan...

Ezt nem hiszem el! Hogyan foghatnám fel úgy, hogy jó legyen, és ne rontsa el a kedvem mindig mikor ez van?

Figyelt kérdés

Szóval ugye szüleim elváltak, én apával maradtam, mert anyámmal nem az igazi a kapcsolatom, blabla, lényeg hogy most már több mint 1 éve apának van bnője, akinek van egy fia is, most ez mindegy, és már velünk élnek 1 ideje. És apám bnőjének az anyja jó messze vmi kis faluban lakik, és szünetekbe mindig lemegyünk oda....és ez annnyira feltud b*szni, mert most is mikor lesz ez a 4napos ünnep, 3 napot ott kell elecsesznem, miattuk....ilyenkor, mikor végre lenne időm a barátaimra, és magamra...akkor ott lent kell rohadnom, és semmi értelmeset nemtudok ott csinálni...csak elpazarlom az összes időmet, ami lehetne....annyira rossz!

ellene semmit nem tudok tenni, mert muszáj menni nekem is... szóval nem tudom hogy tudnék úgy gondolni a dologra, hogy nem ennyire szörnyű...:////

ötletek?


2012. márc. 10. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Kérd meg apudat, hogy neked ne kelljen menni. Ha mindenképp kell, akkor fedezd fel a falut, ismerkedj emberekkel, csavarogj. Esetleg a sráccal csináljatok valami programot.
2012. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Direkt kiemeltem, hogy muszáj mennem..néha annyi megoldható volt, h vonattal előbb hazajövök..meg egyszer mikor beteg voltam, nem kellett mennem..de most muszáj lesz.:/ hacsak nem leszek véletlen halálos beteg:D
2012. márc. 10. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy ennyire ragaszkodnak ahhoz, hogy menj?
2012. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16:/
2012. márc. 10. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
pedig ennyi idősen simán megérthetnék, hogy szeretnél egy kis magánéletet. mondjuk nem három napot lennél ott, hanem egyet, igazán megérthetnék. szerintem ha megbeszélnéd velük hogy kezdesz felnőni, és több időt szeretnél a barátaiddal tölteni rokonlátogatás helyett (főleg, hogy nem is rokonod igazából..) csak megengedik, hogy ne kelljen végig ottlenned..
2012. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát..már bepróbálkoztam ezzel.. de kevesebb sikerrel. majd valamikor újrapróbálkozom:D:D
2012. márc. 10. 23:08
 7/7 A kérdező kommentje:

haha véletlen kisírtam h ne kelljen mennem:$$

de mostmeg már akarok...mert ilyen szöveg mellett, h aztmondja apám, " ha már ennyire nem akarsz a családdal lenni".. :/

2012. márc. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!