Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Azt hiszem öcsémet rendesen...

Azt hiszem öcsémet rendesen megbántottam hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

öcsém 10 éves én 14 ,fiú vagyok én is

vitatkoztunk és olyat kottyantottam ki a számon amit nem gondoltam komolyan,és mire próbáltam megmagyarázni tesóm sírva fakadt és rám vágta az ajtót..

szüleink nincsenek itthon majd a hétvégén jönnek haza

sajnálom a történteket, annak ellenére amit mondtam szeretem de tényleg !

hogy hozzam helyre a hülye beszólásomat?


ti is szoktatok hülyeségeket mondani amit végül megbántok pláne amit tesóitoknak mondtok??



2012. febr. 7. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Menj oda hozzá és mond meg neki, hogy nem gondoltad komolyan, csak kicsúszott a szádon. Aztán nézzétek meg a kedvencét, vagy játszatok közösen a gépen és a probléma meg van oldva. Legközelebb meg odafigyelj mit mondasz.
2012. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Kérj bocsánatot és csináljatok valamit közössen.
2012. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Hű, ez nekem durva két gyerek, egész héten otthon egyedül????


Készíts vacsit, kopogj be hozzá és kérj bocsánatot,akár a csukott ajtón keresztül is!

2012. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma reggel mentek el,és nem jókedvükből, sajnos kórházba, mert nagymamánk súlyos balesetet szenvedett

egyébként tudunk vigyázni magunkra és szombaton már jönnek haza.

ebből is adódott a veszekedésünk, tesóm kicsit érzékenyebb most a kelleténél én is, és most meg tessék robbant a bomba..

2012. febr. 7. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Szabad tudni, mit mondtál neki?


(nekem egyszer a nővérem azt mondta - én 20 éves voltam, ő 23 -, hogy haltam volna meg a balesetben... ez 7 éve történt, és valahol tudom, hogy nem úgy gondolta, csak akkor éppen nagyon mérges volt rám, de a mai napig nem felejtem el)

2012. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát épp effélét..

de szeretem az öcsémet,milyenek a testvérek? sokszor összekapunk, de mindig kibékülünk

megvédem mindentől ha kell,

és amikor ezt mondtam, azonnal megbántam meg is akartam ölelni de ellökött és amint írtam bevágta az ajtót

2012. febr. 7. 19:52
 7/13 bánomisén ***** válasza:
91%
Szerintem most hagyd egy picit egyedül, aztán kopogtass be hozzá és kérj bocsánatot, mondd, hogy te is feszült vagy a baleset miatt és emiatt csúszott ki a szádon, de egyáltalán nem gondoltad komolyan.
2012. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
meg fog békélni ne aggódj! :) csináljatok valamit közösen!
2012. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

egyébként a héten HÓszünetünk van majd holnap kitalálok vmit amivel kiengesztelhetném

jó a kapcsolatunk, de néha elpattan a húr..

2012. febr. 7. 20:29
 10/13 bánomisén ***** válasza:
87%
Próbáld meg kiengesztelni még ma este, ne aludjatok el így. Lehet, hogy most már hozzá lehet szólni, kopogj be hozzá.
2012. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!