Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anya barátja...

Mit csináljak ha anya barátja ide akar költözni?

Figyelt kérdés

Anya 36 éves, a barátja 58 és apa nemsoká elköltözik itthonról mert elváltak és anya barátja ide akar költözni.

Egyáltalán nem bírom anya barátját és azt sem akarom hogy ideköltözzön. Mit csináljak?


2012. márc. 11. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ülj le anyukáddal, és beszéld meg vele ezt, tapasztalatból mondom, ha fontos vagy neki, igenis ad a véleményedre, hiszen mégcsak most fog édesapár elköltözni, és még nem tudod elfogani ezt, vagy az hogy más valaki az életetekbe lépjen.

Sok sikert.

2012. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha anyukád úgy akarja, mást nem tudsz csinálni, mint beletörődsz. Legfeljebb kerülöd őt, hogy ne legyen konfliktus közöttetek, mert az anyukádnak is fájna.
2012. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KlenDie ***** válasza:
100%
Te lány vagy? Mert, ha igen akkor teljes mértékben megértem a lázadozásod. Helyedben én is meg ijednék egy olyan öreg kukactól...
2012. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinetm egyáltalán en törődj bele, hisz ezt meg kell beszéld édesanyáddal. Nem csak neki kell vele együtélnie, hanem neked is. Mielőbb beszéljétek meg...
2012. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Feltétlen beszélj vele, hogy nem szereted a férfit, és találjatok ki valamit KÖZÖSEN!


Én anno elkövettem a hibát, hogy 18 évesen apával költöztem a párjáékhoz. Kiegyensúlyozott, boldog voltam, és azért a nővel is "jó" viszonyom volt (kb. 4-5x találkoztunk).

Most, 23 évesen depressziós, állandóan nyomott vagyok, 20 kilót fogytam, anorexiássá váltam (lázadásból), most bulimiássá - mert anorexiából "gyógyítanak", tömve - gyerekként kezelnek, és beszélnek velem, és már 1-2x komolyan elgondolkodtam az öngyilkosságon is.


Szóval nagyon alaposan beszéljétek át, és ne csak azt mond, h nem tetszik a csávó, indokold, és viselkedj felnőtt módjára, h anyukád komolyan vegye az érveid, érzéseid. Ne hisztizz.

2012. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már többször is próbáltam anyával beszélni és mindig azt mondta hogy ez a felnőttek dolga, fogadjam el. De nem tudom miért néz ennyire gyereknek mikor már mindjárt 16 éves leszek..
2012. márc. 11. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
58 évessel?!Húúú. Lesz egy nagypapád :D Anyukáddal kell beszélni pedig, ha ekkora az ellenszenv, abból jó nem lesz.
2012. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező.Ez egy nem könnyű helyzet,tudom,mert én is keresztülmentem rajta.Elváltak a szüleim,rá 3 évre anyumnak lett egy tartós kapcsolata.Én nem kedveltem a férfit.Mikor arról esett szó,hogy odaköltözik hozzánk,nagyon kiakadtam,és mondtam anyumnak,hogy én ezt nem akarom.Ő meg erre azt mondta,hogy ebbe nekem nincs beleszólásom,mert ő szereti ezt a férfit,vele akar lenni.És sajnos ebben nagyon igaza volt.Mert ha ők együtt akarnak élni,akkor együtt akarnak.Meg is szenvedtem ezt az összeköltözést,mert nagyon kiborító volt a hapsi,aki mindig azon mesterkedett,hogy elszakítsa a szoros köteléket anyum és köztem.Meg választás elé akarta állítani anyut,hogy igen is válasszon,kit szeret jobban.

De hála isten ezek a dolgok mára megszűntek,de nem volt egyszerű.

Kitartás kedves kérdező.Csak ennyit tudok kívánni.Mert nem igazán hiszem,hogy anyukád meggondolja magát az összeköltözésről.Maximum azt mondja,hogy mivel még friss a válás,hogy neked is könnyebb legyen feldolgozni,vár vele.

2012. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!