Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az "elméletemről"?

Mit gondoltok az "elméletemről"?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre, hogy egy férfi minél jóképűbb, annál inkább kiélvezi a helyzetét, és annál kevésbé akar/tud komolyan elköteleződni, vagy akár igazán hűséges maradni.


Nem akarok vitát szítani, és mindenki álláspontját elfogadom, csak a tapasztalatokra vagyok kíváncsi!


2012. márc. 11. 13:36
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
ja és tudom, mindenki mást lát helyesnek, de azért tény hogy vannak olyan férfiak, akikről a nők nagy többsége azt mondja, hogy hűűű...:)
2012. márc. 11. 13:37
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy személyiségfüggő.


Aki személyiségre szerelmes típus, családot akar, hisz a házasságban, az hiába néz ki szuperjól, attól még jó férj lesz és jó apa. Aki meg egy csélcsap, felelőtlen majom, az lehet akár ocsmány is, akkor sem akar családot :)


Magyarán én azt tapasztalom, hogy ez nem külső, hanem belső függvénye.

2012. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem: lásd mint fent!
2012. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Egyrészt az a véleményem, hogy nem találkoztál még elég férfivel ahhoz hogy ilyen elméletet alkoss, másrészt az rajtad is múlik, hogy mit váltasz ki egy másik emberből.


Lehet, hogy úgy csinálsz dolgokat, hogy az alapján nem tudnak komolyan venni.

2012. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagy általánosságban igaz. Hiszen aki tudja magáról, hogy jó pasi, az tisztában van vele, hogy sok nő szétteszi neki a csülkeit. És ritka az a férfi, aki az ilyen alkalmakat nem használja ki, sajnos.
2012. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

az én bátyámról rengetegen azt mondják h váó micsoda pasi, és életében egy barátnője volt azzal is 2 éve van pedig már 24 éves és nagyon hűséges és gondoskodó

Ugyanígy az én barátomért is sokan odavannak de nála hűségesebb és szeretőbb férfival azelőtt nem találkoztam.

Szóval neveltetés kérdése h ki mire használja fel a külsejét, kérkedik vele és kihasználja, vagy tudatában van h helyes de nem törődik vele

2012. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Az én férjem nemhogy jó képű és sármos,de egy multi igazgatója.Mégsem kefél félre.Pedig halmozottan hátrányos helyzetű:DD
2012. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
13:48 Hol lehet ilyen pasit találni?:)
2012. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
néhány előző válaszadónak: igen, általában akit megcsalnak is azt hiszi hogy nagyon imádnivaló, hűséges pasija van...
2012. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
én is ezt vettem észre. de azt is, hogy az ilyen pasiknál lesz egy nő, aki majd betesz neki ;)
2012. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!