Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Mit gondolt...

Normális dolog ez? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Legjobbnak hitt barátnőm gyakran hülyének néz mostanában.Ma kimentem a városba,mire hazaértem,elment haza szó nélkül(lakótársak vagyunk egy albérletben),pedig holnap még lesznek előadásaink.Barátnőm mindig siránkozik,hogy milyen sok óránk van,8-tól délig kell a suliban lenni,ami egyáltalán nem sok.

Múltkor egy csoporttársam elhívott minket moziba,barátnőm utolsó pillanatban mondta,hogy nem jön,mert már hajat mosott.Csoporttársam csodálkozott,hogy miért nem jött a barátnőm.


2012. márc. 8. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképp nem értem ebből a problémád... Szóval siránkozik a "sok" órája miatt. Hát Istenem, ő soknak érzi, ez van.

Illetve nem ment el moziba, mert hajat mosott. Amit megértek, mert vizes fejjel vagy pár órával hajmosás után kimenni nem nyerő, elég könnyen megfázna. Párom fürdés után egy órával kinyitotta az ablakot kicsit, estére már köhögött. Nem mindenkinek jó az immunrendszere.

Persze megértem, ha más gondok is vannak a barátnőddel, de ezekből a példákból nem értem a helyzet súlyosságát.

2012. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem is mosott hajat,csak kitalálta,hogy ne kelljen jönnie
2012. márc. 8. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, valami kifogást azért mondania kellett. Te még nem voltál így?
2012. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Bocs,de ez a csaj elég hülye.Nekem is volt egy ilyen barátnőm,vele sokszor előfordult az,hogy előtte való nap megbeszéltük,hogy elmegyünk valahová,utána másnap indulás előtt felhívtam,hogy mikorra menjek és lemondta ilyenekkel,hogy átázott a cipője és ő mégsem jön.Ez volt a jobbik eset.A rosszabb az,hogy ki is mentem,ami egy óra út busszal,de nem várt ott,ahol megbeszéltük és amikor felvette,közölte,hogy most még sincs kedve és bocsi.De a leggázabb az volt,amikor 1 óra utazás után találkoztunk,elkísértem boltba,végül hazament.:DMár röhögök rajta,de akkor nagyon ideges voltam.Már nem is találkozok azzal a csajjal,megszakadt a kapcsolat hálaégnek.
2012. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De mi van akkor, ha nem akart jönni? Én már számtalanszor mondtam le találkozót így, mert nem volt kedvem jönni. Nem vagytok összenőve, nem értem, miért ciki, ha lemond egy talit. Biztos rossz kedve volt, jobb volt neki magában. Van így az ember.
2012. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nekem nincs kedvem elmenni valahová,én megmondom,legjobb esetben,hogyha meg lehet az illetővel beszélni és nem sértődik meg.Hogyha nem,én is kifogásolok,na de nem ennyiszer:DElőző voltam.
2012. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint 18.44
2012. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy barátnők vagytok, még nem jelenti azt, hogy kötelező minden alkalommal együtt mennetek valahova. Én legalábbis úgy gondolom, hogy a barátnő az, akiben megbízok, akivel meg tudom beszélni azokat a dolgokat, amiket másokkal nem kívánok megosztani stb. De ez még nem jelenti azt, hogy amikor valamelyikünknek programja van, a másik köteles vele menni. Attól még lehettek barátnők.
2012. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra! Lehet, hogy mostanság nincs a legjobb formában, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy direkt veled akar kiszúrni. Ha valóban barátnők vagytok, akkor ezen nem szabad fenn akadnod. Bocsi az erős megfogalmazásért, de a világ nem csak körülötted forog.
2012. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!