Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok már féltékeny?

Miért nem vagyok már féltékeny?

Figyelt kérdés
Párommal 2,5 éve vagyunk együtt. Eléggé flörtölgetős fajta, engem meg idegesít vele, és gyakran éreztem féltékenységet. Hazudott is már nekem egyszer kétszer, ez is közrejátszott. Most viszont egy ideje mintha elvágták volna a féltékenységet. Nem fordul meg a fejemben, hogy vajon megcsal-e, vagy éppen flörtöl-e valakivel, semmi. Pedig nem történt semmilyen változás a kapcsolatunkban. Normális, hogy nem vagyok féltékeny? Azt nem mondhatnám hogy 100% megbízom benne, mert nem zárnám be egy órára egy szobába kettesbe egy pucér bombázóval, de még ruhással sem. Úgyhogy nem értem, hogy mi van. Minta már nem érdekelne, hogy mit csinál. Ha kiderülne, hogy megcsal, akkor nem hagyna hidegen, de eszembe sem jut már ezen előre (talán feleslegesen) rágódni. Vagy csupán annyi történt, hogy most billent helyre a gondolkodásom? Tavaly nyáron voltak komolyabb összezörrenéseink, azóta volt a féltékenység érzete.
2012. márc. 12. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdesz bízni önmagadban, illetve kezdesz függetlenedni Töle.
2012. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, talán helyreállt a saját önbizalmad. Tudod, hogy nem csal meg, mert hülye lenne.... :)
2012. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én magam annyiban változtam az utóbbi hónapokban, hogy végre tudom mit akarok az élettől. Megtaláltam a hivatásomat, és határozott, konkrét és elérhető céljaim vannak. De ez csak a karrier. Ezek szerint kihatással van a magánéletemre is. Fura, nem is gondoltam rá, hogy saját magamban kell keresni a magyarázatot és nem a kapcsolatomban:D

Anyagilag eddig sem függtem tőle, érzelmileg lehet, sőt valószínű, mert tulajdonképpen ő a családom.

2012. márc. 12. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír. Ha az emberek nem támaszkodnának csupán a párjukra, hanem lenne sikerélményük karrier, hobbi, egyéb területeken sokkal egészségesebbek lennének a kapcsolatok. Gratulálok hogy eljutottál ide, én is örülnék némi hivatásbeli sikernek, biztosan egészebb ember válna belőlem. Jó, hogy neked sikerült!
2012. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért előbb is eljuthattam volna arra a pontra, hogy megtaláljam a nekem való munkát. Bolyongtam egy ideig mire rájöttem, hogy mit is kerestem ezen a téren. 27 éves koromra kezdett megjönni az eszem:D
2012. márc. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!