Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokaöcsémet jobban ismeri...

Az unokaöcsémet jobban ismeri a barátnője mint én?

Figyelt kérdés
18 éves az unokaöcsém. Az utóbbi 4 évben 2 alkalommal találkoztunk, de gyerekkorunkban heteket töltöttünk együtt nyaranta. Most mikor legutóbb találkoztunk alig tudtam vele miről beszélni, pedig anno tényleg olyan volt mintha tesók lennénk. És olyan rossz érzés volt most így...Van egy barátnője (csak barátok) de vele meg félszavakból megértik egymást, storyzgattak "jópofa" dolgokat, sok a közös emlékük stb. És már úgy érzem idegen lettem...
2012. márc. 14. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

ne érts félre de ha az elmúlt négy évben láttad kétszer összesen akkor sok mindent nem tudhatsz róla

nekem is van egy unokanővérem akivel felnőttem, kb 15 éves koromig vele voltam nagyon sokat

de azóta már nem és így a barátnőim és barátaim sokkal jobban megismertek, beleértve az új dolgokat is és itt főleg ez a lényeg mert velük napi szinten találkozok

2012. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!