Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki elsőre nem szimpatik...

Ha valaki elsőre nem szimpatikus de ő nagyon barátkozni akar adsz neki esélyt?

Figyelt kérdés

Már nem előszőr vagyok így hogy a külseje, gesztusai, hangja is irritál az illetőnek, netán még félek is tőle és ő mindenáron barátkozna.

próbálok udvarias lenni és észevétlenül "megszökni" előle, elkerülni csak ez fárasztó.


2012. márc. 15. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Más az, ha az első benyomás negatív, de utána bizonyít, de miért akarnék olyannal barátkozni, aki utálatot és félelmet kelt bennem?
2012. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak valamennyire nem szimpatikus de nincs vele komoly bajom akkor szerintem érdemes próbálkozni.

Azonban ha irritál vagy netán félek tőle akkor minek erőltetni!

2012. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nálam általában úgy van hogyha elsőre nem szimpatikus, akkor később sem válik azzá.

volt hogy tudtam hogy értékes, okos ember stb. mégse bírtam kiállni valamiért, és hiába bizonyított.

2012. márc. 15. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne adj neki esélyt!!!!Nagy hiba!Én már ebbe többször belementem,aztán csak magammal szúrtam ki,mert állandóan le kellett mondanom a találkákat vagy rövidre fogni őket! Szerencsére már lecseréltem a telszámom úgyhogy már vége.(pedig csak barátkozott az illető!)
2012. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megbántani, mond meg neki, hogy nem szeretnél vele találkozgatni, egyrészt nincs rá időd, másrészt nem szeretnéd, ha a barátod (barátnőd) félreértené és ebből egymás között problémák adódnának.


Ezzel finoman közölted vele, hogy semmi esélye nálad, másrészt hogy foglalt vagy.

2012. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam néhány párkapcsolat úgy működött,hogy a legnagyobb utálatból lett a legnagyobb szerelem:)
2012. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ennyire minden téren undorodom tőle, akkor biztos, hogy nem csalnak a megérzéseim.
2012. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!