Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtudnátok, hogy anyósotok...

Ha megtudnátok, hogy anyósotok csalja az apósotokat akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egész véletlen kiderült, hogy az új munkatársam az anyósom szeretője:)


Elmondanátok a párotoknak?


2012. márc. 15. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Semmit. Az ő dolguk, az ő házasságuk. Én is elvárom, hogy ne szóljanak bele a dolgaimba. (Bár mi nem is csaljuk egymást a férjemmel.)
2012. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
én a páromnak valószínűleg elmondanám. aztán majd ő eldönti mit lép, persze az lenne a jó, ha semmit nem lépne. de mégis szerintem a párodnak elmondhatod, ugyan miért titkolnál el előtte akármit is?
2012. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Semmit,mert nem tudod az okát.Lehet,hogy Apósod 10 éve impotens,és a nők is vágynak szeretetre,ölelésre,főleg ha még fiatalok is.

Nem mondanék senkinek semmit,az Ő dolguk.

2012. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem érdekel mit csinál az anyósom/apósom és kivel. Mondjuk volt is ilyen, de már elég régen, de ez engem nem érdekel.
2012. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Ismerve párom szüleit,páromnak elmondanám,aztán ő dönt.

Páromnak mindent elmondok,szülei nem az én dolgom.

2012. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Párom előtt nem tudnék titkolózni, biztos, hogy nem bírnám ki, hogy ne mondjam el. Pedig legjobb nem belefolyni az ilyesmibe.
2012. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem anyósomat, de attól még nem gyújtanám alá a tüzet. Egyszerűen hidegen hagynak a vele kapcsolatos dolgok.

Ha a férjemnek elmondanám se történne semmi, amit az a nő átélt após mellett ezt simán megérdemli.


Mérlegeld, hogy a férjed elmondaná e, változtatna e az anyjával való kapcsolatán és mekkora lenne a botrány belőle...na meg szüksége van e erre bárkinek is?

2012. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy adag popcornt, és végigélvezném a műsort >:)
2012. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Tedd a dolgot talonba...jól jöhet még ez az infó :)
2012. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mintha mi sem tortent volna, hidd el ez a legjobb modszer, amugy sincs semmi kozod hozza,

Egyszer ugy iskiderul, akkor majd probalj meglepodni.

En ezt tettem mikor megtudtam meg kiderult, h az anyos felrekefel.

2012. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!