Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha megtudnátok,...

Mit szólnátok ha megtudnátok, hogy a férjetek/párotok vagy csak olyan akit ismertek, lányoknak szólogat ki miközben autót vezet?

Figyelt kérdés
Eleve nem értem mi a jó ebben, de még ha valakinek párja is van, akkor miért csinálja? Egyáltalán azért csinálják mert bejön nekik az akinek címezik ezeket a "hízelgéseket"? Mert ha igen, akkor aki csinálja, az már akár hűtlen is lehet, nem?
2011. jún. 7. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én ha megtudnám a páromról ezt biztos ott hagynám.

De ha nekem szólnak ki sem nézem jó szemmel.

Elég alja viselkedés szerintem.

Így nagy szájuk van ha oda kerül a sor, hogy egy lányt meg kell hódítani nem hiszem, hogy menne.


17/L

2011. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez gáz.. nem a féltékenység miatt, hanem az intelligencia színvonal miatt. Ha megtudnék ilyesmit? Csalódnék, és megzuhanna az illetőről alkotott véleményem:)

Hogy bejön-e nekik az, akit látnak? Lehet, nyilván valami alapján kiválasztják őket. Még bunkóbb dolog viszont olyan valakinek beszólni, aki pl feltűnően ronda..

2011. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aggódnék hogy ilyen bunkó szintre csökkent az intelligenciája!
2011. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
100%
szerencsére nem ismerkedem ekkora bunkókkal. apám egyik rakodója volt ilyen, írtóra gáz volt. apunak meg égett a feje :)
2011. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem is tudom valakiről, hogy így viselkedik, akkor is lesül róla, hogy elég primitív ember lehet, így nem lenne ilyen párom.
2011. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
iszonyat primitiv.Nem mozgok ilyen körökben,pedig nem vagyok sznob vagy arisztrokrata:D:D
2011. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen embereket nem ismerek...lehet velem van baj.

De aki ilyen azokról az a véleményem, hogy b.u.n.k.ó

2011. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ritka suttyó viselkedés. szerencsére még nem volt dolgom ilyennel. normális emberek közt mozgok :D
2011. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!