Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ván ápolatlan családtagod?...

Ván ápolatlan családtagod? Hogy viseled?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
főleg a nagyapám. ő 3 havonta fürdik. elég rosszul viselem, mert időnként nem lehet megmaradni egy szobában vele és a lakás és a bútorok teljesen átveszik a szagát.
2012. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Van sajnos, édesapám huga. Van, hogy hónapokig nem mos hajat, ilyen ezeréves ruhákban jár, ami sokszor nagyon büdös... Karácsonykor képes volt abban a kabátjában eljönni, amiben otthon a malacokat eteti, ergo tiszta moslék volt a kabátja ujja.. :S Pedig lenne pénze...

Undorodom tőle, mivel alapból Anya is, és én is havonta fodrász, kozmetikus, heti két hajmosás, naponta akár kétszer is fürdök, meg minden nap tiszta ruhát veszünk fel.. Ő meg...

17/L

2012. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Az én papám, isten nyugosztalja, csak vasárnap délelött fürdött és borotválkozott. A fogkefe szerinte praktikus eszköz a nagymamám számára a cipő tisztántartásához, boxolásához.

Ezen felül a pocsék saját borát itta fröccsként és ebéd után egy pálinkát is lehúzott.

Arra emlékszem legélesebben a papámról, hogy megyek haza az oviból, pénteken odahív magához puszira: bök, öregbácsi+pálinka+savanyú bor+izzadtság+ és erős szájszaga volt. Egyszer lehánytam, de anyukám kimentett, hogy beteg vagyok.

Nagyon érzékeny vagyok a szagokra....

2012. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Most már nem kell neki. Májdaganat vitte el, 15 éve.
2012. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fater gusztustalanul eszik.Csámcsog,kiesik a szájából a kaja,étkezés közben végignyaldossa az ujjait és visszataszító,cuppanós hangokat ad ki stb.No meg egyszer régebben részegen,a 40 fokos melegben,miközben csöpögött róla az izzadtság,átnyúlt koszos ruhával a sok étel fölött és beleivott a teába a fazékból.Ez is elég undorító volt.

Régebben én szóltam rá,hogy fürödjön meg,mert megfulladok,nem bírom.És mártír fejjel elment fürödni.

Az,hogy férfi,most nem jelenti azt,hogy feltétlenül úgy kell kinéznie,mint egy hajléktalannak...

2012. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!