Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ránk akar telepedni az anyós,...

Ránk akar telepedni az anyós, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pasim anyja teljesen rátelepszik a fiaira, de főleg az én pasimra. Egy megkeseredett nyávogógép, és most abba a városba akar költözni, ahol mi lakunk, persze az ő indokai csupán azok, hogy itt könnyebb az élet. Én már a gondolattól is megőrülök, mert tudom, hogy ha 2 km-es körzeten belül telepszik meg, akkor ránk fog járni, mint keselyű a dögre. Annyira álságos, a pasimnak azt mondja, hogy bír engem, de magunk között többször is tudomásomra adta, hogy gyűlöl. Én persze állandóan vághatom a jó pofát... mit csináljak? Megmondjam a pasimnak, hogy vagy az anyja, vagy én? Ezzel nem csak azt érném el, hogy az anyjához húz?
2012. márc. 17. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Itt egyértelműen a párodnak kell lerendeznie a dolgot, eleve meg kellene mondani a párodnak hogy nem bírod a mamát és ő se téged, attól is függ hogy mennyire anyás. Az én páromat is a markában tartotta az anyja és ebből semmit nem vett észre. Mikor elkezdett minket fúrni( am távkapcsolatban voltunk, 138 km) akkor vette észre a valódi anyját, és mikor panaszkodott a mamájának annak csak annyi volt a válasza hogy anyád mindig is ilyen volt csak nem vetted észre. Szegény párom örlődött, nem hitte el hogy ezt teszi vele a saját anyja de végül a sarkára állt és nem papucskodott tovább, elköltözött hozzánk. Azóta az anyja mint a kisangyal úgy viselkedik. Te ne kényszerítsd választás elé mert te leszel a rossz. Mond el a párodnak hogy te így látod a dolgot és ezt érzed és közösen találjatok ki valamit.
2012. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

"vagy az Anyja vagy en"?

Egy ffinak, is mint neked fontos a szuleje, tehat az anyukadat nem olyan erzessel szereted, mint a parodat, ezzel a parod is igy van, mint minden ember, tehat ezt a variaciot elkell felejteni!

Elfogadtad a parodat, a csaladjat is elkell fogadnod! Koltozik az anyukaja, ehhez joga van, s nem hinnem, hogy azert, hogy a fia kozeleben legyen, hanem valoban a konnyebb, kenyelmesebb megelhetes miatt, s nem beszelve arrol, hogy idosodik, tehat az a jobb, ha a csaladja kozeleben el.

Jelenleg nem a ferjed, viszont ha a parod csaladjat nem tudod elfogadni, hiszen veled egyutt nem fognak elni, de elfogadni kell, ha ez nem sikerul, akkor keress masik tarsat!

2012. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, tanulj az én esetemből: mi az elején jópárszor összekaptunk, és mindig az anyja húzásai miatt. Aztán eljött a pont, ahol megvilágosodtam: nem szidtam többet az anyját, viszont elmondtam neki, hogy mi az amit szeretnék, ha megbeszélne vele (pl. hogy szerintem bejött a lakásunkba és elvitt dolgokat - férjem mondta, kizárt, az anyja nem ilyen, de kötöttem az ebet a karóhoz, hogy kérdezze meg tőle. Anyós beismerte. Azóta a fia elkezdte hinni, hogy az anyja nem az az anygal, akinek hitte.)

Mi azóta nem veszekszünk, a fia viszont egyre kevesebb teret hagy neki, hogy minket piszkáljon.

2012. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Az en anyosom meg ide akar koltozni a mi egyszobas lakasunkba.Ez mondjuk kivedheto, a ferjem tudja,hogy piszkal az anyos es idegbajt kapok tole,de szexualis eletunk se lenne ami ugye nem mindegy.Mondjuk anyos ezt nem vette szamitasba.


De mindenkeppen a mi varosunkba akar koltozni.Ennek se bonyolult a megoldasa.Mondjatok azt,hogy elore kerdezze meg,hogy felugorhat e.Igy barmikor nemet mondhattok.De soha ne allitsd valasztas ele a ferjed,hogy te vagy az anyja.Melyre asnad magad.

2012. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor semmiképp nem állítom válaszút elé a párom, és nem idegesítem magam előre, hanem majd ha beigazolódik a prognózisom, akkor megbeszélem vele. Még egyszer köszönöm a hozzászólásokat!
2012. márc. 18. 06:47
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha már ilyen gondolatok járnak a fejedbe,választás elé akarod állítani a párod, te vagy az anyja..hát lehet nem is annyira anyósba van a hiba..ha a pároddal akarsz élni,főleg békességbe fogadd el az anyja akár milyen is.Mindenkit nem szerethetünk.De alkalmazkodni lehet csak akarni kell.Egyszer te is leszel ám anya...meg anyós is
2012. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!