Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányodnak meg engednéd hogy...

Lányodnak meg engednéd hogy ajak piercinget csináltasson? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Először is,bocsánat a rossz kategóriáért.

Pár éve jött hogy szeretnék nyelv piercing, arról sikeresen lebeszéltek de 1 éve foglalkoztat a gondolat hogy ajak piercing kell (szeretnék), mint szülő megengednéd a lányodnak?:)

És alapból mi a vélemény a piercingekről?


2012. márc. 18. 15:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nem engedném, aztán mikor felnőtt lesz döntse el, hogy ez tényleg annyira fontos-e. Ha az, akkor 18 után megcsinálhatja, beleegyezésem nélkül.
2012. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném.ott marad a nyoma. ha 18 lesz azt csinál amit akar. (és hiszem addigra már ő sem akar)
2012. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Azért egy képet linkelek, nem kell túúl vadra gondolni:

[link]


Igen 18 elmúltával elég sok mindent lehet, köszönöm

2012. márc. 18. 15:33
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán, ha 18 felett lessz a saját pénzén megveheti de én ellene vagyok. Bármilyen extravagáns tetkó, piercing, vadabb haj a munkában elhelyezkedést nehezítheti majd neki. Nem véletlenül, aki közszférában dolgozik s megjelenésével

a céget is képviseli annak nem szeretnek ilyeneket látni a testén. Most akkor vagy olyan szakmát választ ahol nem számít vagy lemond erőle sok sok lehetőségről.

2012. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Közgazdasági suliba járok, ügyviteli szakra. Tudom érdekesen nézne úgy ki. Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 18. 15:38
 6/35 anonim ***** válasza:
Nem engedném meg neki, majd ha már nem kell az engedélyem és megdolgozott a pénzéért akkor felőlem annyi piercinget csinál, amennyit csak akar
2012. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem. Elsősorban azért, mert ahogy az előttem szólók is írták, 18 évesen ráér megcsináltatni. Másodsorban azért, mert valóban megmarad a nyoma. Harmadrészt azért, mert nem tetszik. Negyedszer pedig azért, mert akit ismerek és ajak v. nyelvpiercingje van, annak kivétel nélkül befolyásolta a beszédét (nem tudom, ez általános-e, de körülöttem kicsit pöszék lettek, gondolom azért, mert valamilyen szinten csak zavaró). Ráadásul nem tartom túl nőiesnek. Szerintem egy szépen megválasztott ékszer sokkal jobban mutat.
2012. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Ha már van 16 éves, és nem lesz feltűnő maradandó nyoma, akkor igen. Én személy szerint ellene vagyok a piercingeknek, sőt a legtöbbet meglehetősen gusztustalannak is tartom. Ettől függetlenül a gyerekem nem én vagyok, ha neki tetszik, akkor csinálja. Nem tesz rosszat vele senkinek, és legalább a saját bőrén (ez esteben szó szerint) tapasztalja meg a dolgot. Ha tiltod, csak annyi marad meg benne, hogy : 'de jó lett volna, de anyu bezzeg nem engedte...', ha viszont megengeded neki, akkor lehet, hogy három hónap múlva saját maga is rájön, hogy annyira azért talán nem is menő.

De 16 alatt nem engedném. Nem tudom miért pont 16. Ez alatt a kor alatt még inkább kislány, mint nagylány, és a kislányom szájába nem nagyon akarnék semmi idegen eredetű dolgot látni.

2012. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
Iegn, a beszédhiba s fogvománc leverése is komoly gondok amit okozhat egy szájban lévő fémpiercing.
2012. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Nekem is van, a lányomnak is lehetne, ha lenne. De azért múljon el legalább 18. :)
2012. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!