Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyukámat,...

Hogy győzzem meg anyukámat, hogy lehessen ajak piercingem?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenről lenne szó. 14 éves vagyok. Iskolába nem akarok, hanem úgy gondoltam nyár elején meg csináltatom és ha suliba szólnak, akkor kivenném. De nem engedi meg. Csak rá vágja, hogy nem és ordibál. Hogy győzzem meg? Ti hogy győztétek meg?


2011. ápr. 7. 14:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%

Csináltasd meg titokba..ha észre veszi, akkor úgyis tetszeni fog neki..meg mondd meg neki, hogy bármikor kiveheted, meg ez csak átmeneti, kipróbálod egy kis ideig, hogy milyen "érzés" tényleg csak pár napot mondj, utána megfogja szokni.. :)

Én is így voltam a tetoválással, most szét vagyok varrva, és anyu is csináltat magának egy szép kis tetkót :)

2011. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ő fizetné, így övé a döntés.
2011. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

én anya vagyok,engem sehogy nem lehetett és lehetne meggyőzni.

(most már köszönte a lányom,hogy annak idején nem engedtem a tetoválást. Márminden barátnője szedeti le.)

2011. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Azzal, hogy elkezdessz majd köveletőzni semmit nem fogsz elérni. I nkább beszéld meg vele újra és újra, de csak nyugodtan és ne sértődés legyen a vége.

egyébként nekem orr piercingem volt, de 2-3 év után kiszedtem,mert untam és amúgy 3 év után már nem is igazán érdekelt.Szóval ezzel azt akarom mondani, lehet, hogy most tetszik de pár év múlva te is kifogod vetetni, vagy megfogod bánni. :) MIndenesetre beszélj vele erről. És legyél megértő.

19l

2011. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
engem sem lehetne meggyőzni, nem a pénz miatt, de se tetoválásba, se piercingbe nem egyeznék bele, majd amikor 18 leszel megcsináltatod magadnak, nagy valószínűséggel akkor már neked sem fog kelleni
2011. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Bizsuboltokban lehet kapni ilyen ál-piercingeket párszáz forintért. Amiket csak rácsíptetsz a kívánt testrészre (ajak, orr, fül etc), de nem kell lyukasztani hozzá.

Például ez is lehet egy megoldás... elvégre "kárt" nem teszel magadban - ami azt illeti, a piercing utáni lyukak is beforrnak idővel, igazán nem értem az efölötti aggodalmakat... :X

Egyébként mik anyukád érvei a piercing ellen?

2011. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem várjál vele. Ugyan a köldökpiercingemet nekem is 14éves koromban csinálta egy barátom, de azt azért lehetett rejtegetni, és nem szúrta senki szemét... A gimibe viszont már 13 fülbevalóval mentem, mondanom sem kell az ottani tanárok fogadtatására..... pedig azok csak fülbevalók voltak..

Ha a véleményemre vagy kíváncsi, szerintem a száj közepe alatt lévő pötty szerintem még mindig szolidabb (és nekem tetszetősebb is), mint ez az oldalt karika.... :)

2011. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyenem, csak középen, de 14 évesen még szerintem sem kellene, hogy ilyet csináltass. Hova sietsz?

Ha hajlandó vagy kivenni, ha szólnak érte, akkor nem is olyan fontos az, csak egy hóbort. Majd elmúlik. Ha meg nem, majd pár év múlva megcsináltatod.

Szerintem.


(A tetoválás azért nem jó példa. Ez kivehető. Az nem leszedhető.)

2011. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nincsenek érvei.

Csak ' NEM '

2011. ápr. 7. 14:44
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Sehogy. Gondolom neki kéne fizetni meg fogni a kezed a fogorvosi székben...

Meg ezt is ő fizetné. Ilyenkor gyorsan változik az ízlésed, két hónap múlva már lehet nem tetszene. Persze, ki lehet venni, de attól a fogaid nem jönnek helyre pl.

Ja és pár óra bőven elég, hogy összeforrjon a lyuk, szóval a suliban majd kiveszed duma sem nyerő.

Meggyőzni azon kívül, hogy megkérdezed, nem sokat tehetsz. Van, hogy nem árt a szülőkre hallgatni, elvégre élettapasztalata is több van, mint neked, és ő az, aki a legrégebb óta ismer.

2011. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!