Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy sírtatok...

Volt már olyan, hogy sírtatok egy ismeretlen ember halála miatt?

Figyelt kérdés
Ki volt az illető, hogyan tudtad meg a hírt? stb... Elmesélnétek?
2012. márc. 18. 16:35
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
94%
nem.
2012. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ismeretlen, hogy a nagyi szomszédjának a lányának az unokatestvére, úgy nem hat meg, mert semmit nem tudok róla, nem ismertem.


Néha ismert ember halála hat meg. Tavaly pl. mikor Ryan Dunn meghalt, elhullattam pár könnycseppet. Jackass-en nőttem fel, azt néztem, ha féltem vagy pánikoltam. Őt sem "ismertem", de többet tudtam róla, mint a fentebbi példában az emberről.

24/L

2012. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyermekonkológián dolgozom. Néha kerülnek hozzánk olyan állapotban gyerekek, hogy már nem sok van nekik hátra. Őket sem ismerem meg, de mégis hullajtok pár könnycseppet értük.
2012. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Mostanában nem nagyon emlékszem ilyesmire,de még olyan negyedikes koromban osztálytársamnak meghalt az apukája (ugye nem ismertem) és sírtam párszor.Mert ráomlott egy épület az apukájára és próbáltam átérezni mit érezhet szegény osztálytársam és sajnáltam,hogy meghalt az apja.
2012. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én sokszor. Fiam osztálytársa halt meg balesetben. Kollégista volt, nem ismertem, de a fiam szerette, megsirattam. Ismerősünk kis unokája betegen született, nyolc hónaposan meghalt. Igaziból én mindenki szomorúságába mélységesen beleélem magam és már sírok is.
2012. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
elég sokszor előfordult. ha valahol olvasok egy hírt, ami nagyon megráz, vagy pl. olyan híresség, akit szerettem, azt megsirattam. de pl. egyik nap facebookon láttam h egy ismerősöm írt egy ismerőse üzenőfalára h részvétem, megnéztem ki az, és láttam h egy fiatal lány párja halt meg, és akkor is sírtam, de akkor nagyon. pedig nem ismertem. de ilyenkor belegondolok, ha én veszíteném el a páromat...
2012. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még nem fordult elő. De ha belegondolok, jobban megérint egy olyan ember halála, akit már többször láttam, mintha csak azt mondják, hogy meghalt XY, de még sose láttam.
2012. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Főnököm édesanyjának és egy ismerősünk édesapjànak a temetésén sírtam. Nem rég temettük el a mamàmat, újra átéltem. Nagyon rossz volt.
2012. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én eléggé lelkis vagyok, így sokszor megsiratok ismeretlen embereket, leginkább kisgyerekeket.


Legutóbb párom kishúga került kórházba. Az ágyszomszédja egy cukorbeteg, valószínűleg hormonproblémákkal küszködő 14 éves lány volt. A nővér lehordta, elmondta mindennek. Amikor a kislány anyukája odaért úgy köszöntek egymásnak, hogy a homlokukat összeérintették. A lány ezek után könnyezve mondta, hogy azt hittem, már sosem jössz. Na én ott elsírtam magam, muszáj volt kimennem a folyosóra. Amúgy is szíven ütött, hogy milyen embertelen módon bánnak a nővérek a gyerekekkel, de az ő esete különösen megrázott.

2012. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!