Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy két ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy két ismeretlen ember között izzik, pezseg a levegő?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, ne hurrogjatok le a sztorim miatt, tudom róla, hogy nagyon... érdekes egy dolog.

Ott kezdődik minden, hogy 16 éves vagyok. Ismerősömékhez szoktam járni, nem messze laknak tőlünk. Jóban vagyok vele, sokszor lógunk együtt (lány az ismerősöm, tulajdonképpen barátnő). A lépcsőházában lakik egy férfi, akihez a (vélhetőleg) haverja szokott elég gyakran járni. Tudjuk a barátnőmmel, hogy nem ott lakik). Ez egy felnőtt hapsi, valami huszonhat körül lehet, de fogalmam sincs. Párszor láttuk a lépcsőházban, de sokkal gyakrabban futunk össze a környéken, lent az utcán. Van hogy mindketten egyedül vagyunk, van hogy ő haverjával, én barátnőmmel. Mindig bámul, elég feltűnően, olyankor nem merek visszanézni rá... Soha egyetlen szót nem szóltunk egymáshoz, semmit nem tudok róla, ahogy vélhetőleg ő sem rólam. Viszont akárhányszor meglátom, van valami... ilyen izzás bennem, amit úgy érzek, hogy ő is érzi. Lehet hülyeség, nem tudom... Létezik, hogy ő i érzi ezt a pezsgést, feszültséget mikor a közelemben van? Én úgy érzem ez kölcsönös. De ne értsetek félre, semmit nem akarok tőle, csak érdekel, szerintetek tényleg oda-vissza dolog-e. Nem tudom pontosan mit is érzek, nem tetszik nekem különösebben, bár elég jól néz ki. Mondjátok meg kérlek, mit gondoltok!


2011. aug. 15. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Vótmá, nézz utána a statikus elektromosságnak vagy a hőleadásnak
2011. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
zsici a példaképem:D
2011. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Katakonyhabomba válasza:
95%
Nemakarom elolvasni, mert nincs türelmem de szerintem létezik :)
2011. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na jah
2011. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Pedomaci beájulna. :D
2011. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi! (Bár tény és való, vicces volt :) )
2011. aug. 15. 23:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Pedomaci már beájult az ágyad alá, haver ;) :)
2011. aug. 15. 23:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Jah, lakástüzben biztosan.
2011. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik...:) Habár nem tanácsos túl nagy korkülönbség mellett összejönni vkivel.
2011. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két értelmes választ! A többiek hanyagolhatnának. -.-" Nem akarok vele semmit.
2011. aug. 17. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!