Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem túlzás egy...

Csak szerintem túlzás egy rejtett kamera lakásba?

Figyelt kérdés

Egy közös ismerősünkkel beszélgetett a párom telefonon, neki mondta, hogy érdeklődjön, hogyan tudna rejtett kamerát szerelni s lakásba, és hogy lehetne megoldani hogy a munkahelyéről nézhesse mi történik itthon amíg ő dolgozik.

Nem mondtam neki semmit, mert nem tudja hogy tudok róla.

Na jó bevallom, hallgatóztam.


2012. márc. 18. 18:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez beteges.Sőt,rosszabb.
2012. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

attól függ van-e otthon valaki.nálunk vannak kamerák, amiket a neten meg tudok nézni,akár telefonról is,azért, hogyha pl szóla riasztó akkor nézhessem mi van .

Vagy ha aggódom.De nem szoktuk akkor használni ha valaki van otthon. (

2012. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
Ő ezt fontolgatja, te hallgatózol...hagyjátok egymást a francba.
2012. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Azt hittem anyósommal beszél.

Reggel 7től d.u. 3ig üres a lakás, én 3kor érek haza, ő 7 körül.

2012. márc. 18. 18:32
 5/36 anonim válasza:
100%
Attól függ mit akar figyelni,a családtagjait vagy hogy betörők mászkálnak-e az üres lakásban,úgy kell bekötni a kamerát hogy csak akkor működjön ha pl.be van kapcsolva a lakásriasztó.
2012. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem lehet tudni, munkatarsam elkezdett jarogatni egy ferjes asszonyhoz.

Ugy bukott le, h a ferj felszereltetett a hatso udvarba kameralat a betorok ellen.

Az meg nezi vissza az ejszakai felvetelt es mit lat?h az en munkatarsam a haloszoba erkelyere kiall es ragyujt.

A hulye elfelejtette, h hatul gaz van szal....

Igy menjen ejszakara az ember.

2012. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Szerintem engem, mert ápr. elején szabin leszek pár napot, és áprilisig akarja beköttetni.
2012. márc. 18. 18:36
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

Vicceld meg, kezdj el magadban ordibalni, csinalj valami idiotasagot-ha mar valszeg felszerelte. Legyen megdobbenve.

De ez a kamera dolog eleg gusztustalan.

2012. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok,nálunk is össze van kötve a risztóval is, sőt még fel is vesz ha bekapcsol a mozgásérzékelő és a ház be van riasztva.

Tehát nem ártana tudni,hogy riasztót akar vagy megfigyelni.

2012. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Emeletes panel lakásban lakunk, elég magasan. Nem hiszem, hogy a betörők miatt lenne az egész. Akkor elmondaná.
2012. márc. 18. 18:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!