Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez amolyan normál férfi dolog?

Ez amolyan normál férfi dolog?

Figyelt kérdés

Töbször hallottam férfiakat félreérthető megjegyzéseket tenni, udvarolgatni olyankor, ha a barátnő nem volt a láthatáron. Vagy nagy hangon, hogy kit néztek meg és miért. Meg bókolgatni, versengeni más férfiakkal, hogy ki miben jobb.


Volt, hogy a páromat is hallottam (ő nem tudta, hogy hallom), hogy kinek jó a segge. Persze nem volt túl jó érzés.

Ez normál dolog? Ettől nem kell aggódni?


2012. márc. 18. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem.

Nőként is megnézem más nő fenekét,férfiként evidens hogy megnézi.

Férfiak egymás közt...ne tudd meg...

együtt dolgozom több férfival egyszem lányként...

néha már undoritó amiket mondani tudnak idegen nőkre,de egyébként mind nyuszi,sosem csinálna semmi olyat

2012. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

??? :D

Én is megmondom, ha egy férfinek jó a segge. S akkor? sőt, a páromnak is szoktam mondani, hogy X-nek milyen jó segge van. Persze nem egész nap azt figyelem, hogy másnak de jó a segge, de ha úgy van én előtte is megmondom. Ugyanígy azt is megbeszéljük, ha bombanőt látunk.

Attól amiért nem mondja ki a párod még azt gondolhatja, hogy jó a segge Y-nak. Ezért nem értem, mire a dráma. Attól mert nem mondja még látja. Nem vakságot fogadott, hanem hűséget.


(persze, ha parasztkodna mások után fordulna az utcán meg ilyenek az más tál tészta lenne)



21-L

2012. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mi a párommal mindig megbeszéljük ki a jó nő, meg ki a jó pasi. Kinek mije jó, mije nem. Én szoktattam rá a párom, szeretem ha megmondja, ha tetszik neki valami, nem érzem átverve magam. Társaságban is simán mondja, ha valakiről szó van, hogy hát igen, ő szép, jól néz ki, jó a feneke. A haverok meg csak néznek rám, mikor verem ki a balhét. :D
2012. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, inkább olyasmi zavar, hogy olyan elszabadultak tudnak lenni a karapekok. A gusztustalan nem biztos, hogy jó szó.
2012. márc. 18. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet érezni a hangnemen, hogy mennyire kell felvenned..

Általában a ffiak nem szoktak túl érzékein beszélni ilyesmikről, szóval nincs miért aggódnod. Egészen addig, amíg előtted nem kezd el ilyesmikről beszélni a párod.

2012. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindent a szemnek, semmit a többi testrésznek, az csak a barátnőé/pasié :)
2012. márc. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs ebben semmi rossz, miért titkolják a barátnőik elől?
2012. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nők is csinálják egymás közt. (Minősítik a pasik seggét, miegyebét) Néha még cifrábban. Hűséget fogad az ember nem vakságot. :D
2012. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"néha már undoritó amiket mondani tudnak idegen nőkre,de egyébként mind nyuszi,sosem csinálna semmi olyat" Ez is milyen igaz :D Akik szándékosan mondogatják néha abszolút nem bevállalósak. Egy igazi nőtől nagyon meg tudnak szeppenni.
2012. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mus musculus ***** válasza:
100%
És tényleg. Nekem is van egy újgazdag, sznob osztálytársam, minden csajt osztályoz, az A kategóriásokról piszkosabbnál piszkosabb módon beszél, de ha egyszer igazán megtetszik neki valaki, gyakorlatilag ránézni is csak félve mer.:D Nem kell komolyan venni az ilyesmit.
2012. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!