Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Névváltoztatás miatt, tb...

Névváltoztatás miatt, tb kártya, adókártya csere? Ideiglenes személyivel lehetséges? Levélben is intézhető?

Figyelt kérdés

A tb kártyához már letöltöttem az igénylőlapot, de nem tudom megfelelő-e az ideiglenes személyim hozzá.

Postán ezeket vajon tudom intézni?

Köszönöm a válaszokat:)


2012. márc. 19. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
okmányirodában kérdezd meg...
2012. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Én tavaly ősszel intéztem a cserét. Az okmányirodában azt mondták, hogy az ideiglenes szeméyivel nem tudom intézni a dolgokat. várd meg, amíg megjön a végleges, úgyis le kell fénymásolnod és csatolnod.

Taj kártyát, adókártyát is levélben intéztem. TAJ rendben megjött. Adókártyáról október óta semmi hír, de az adóbevalláshoz a csomagot már az asszony nevemre küldték- ergo felfogták. Majd fel hívom őket, hogy mizu a kártyámmal.

Jó tanács: mivel az eredeti kártyáidat el kell küldened a levélben javaslom, hogy fénymásold le őket és azok legyenek nálad, amíg meg nem jönnek az újak.

2012. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* felhívom
2012. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 23. 11:43
 5/5 anonim válasza:
Azt nem tudom honnan veszed, hogy nem lehet ideiglenes szemelyivel taj meg adokartyat csinaltatni. En ma voltam es fenykepes ideiglenes szemelyivel siman ment az ugyintezes.
2015. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!