Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apasági nyilatkozattal születe...

Apasági nyilatkozattal született a babánk, de minden iratát (TAJ kártya, adókártya, lakcímkártya) az én nevemmel kapta meg. Mennyibe kerül kicseréltetni ezeket az iratokat az anyakönyvi kivonaton szereplő apukás nevére?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Én úgy tudom ingyenes, mivel születési név változott, nem elhagytad vagy ilyesmi.
2010. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ingyenesen kicserélik. Vinni kell az új névra kiállított okmányt (szül. anyakönyvi kivonat) és mindenhol kicserélik ingyen. a régi névre kiállított okmányokat pedig, (TAJ kártya, adókártya) bevonják, tehát az is legyen ott nálad.
2010. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondjátok hogy létezik ilyen!!Tudtam hogy a papírmunka nem a magyarok erőssége, de hogy ennyire?

Ez nem semmi!Ilyen esetben az anya milyen nevet ír a papírokra pl ha az anyasági pénzt vagy gyest igényli?Anyai vagy apai vezetéknevet?Vagy akkor megint vár heteket míg megjönnek az új okmányok??Még előtte állok, de már előre félek hogy tuti velünk is megtörténik!

Sosem maradunk ki semmi ilyesmi jóból!

2010. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ingyen van.A taj kártyát egyből meg is kapod ha be mész csináltatni.
2012. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!