Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha valaki megkérdezné...

Anyukák! Ha valaki megkérdezné, hogy mért lettetek szülők, akkor mit válaszolnátok? Egyáltalán létezik erre válasz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Én már kérdeztem.

Azt mondta anyukám azért, mert gyereket akart :) Na mondom kössz, most sokkal okosabb lettem :)

2012. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Létezik és elég egyszerű is.


Mert egy CSODA ! :)

2012. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Tudnodd kell, hogy az erzelmeink valtozoak, tehat minden kornak megvan a sajat igenye, mig a 18 eves a szerelemre vagyik, ugy egy ffiatal hazasparnal eljon az ido, amikor egy babara vagynak!

Ugy erzem, hogy legtobben igy lettek szulok, de vannak kivetelek is termeszetesen.

2012. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Jól írta az utolsó!Mert egy csoda Anyának lenni!Egy csoda ahogy a gyermeked rádnéz,rád mosolyog és ott látod benne magadat,a szerelmedet!Egy picit belöled van,és az a tudat hogy Te vagy annak a kis ártatlan lénynek az édesanyja az maga a csoda!Két gyermekem van!nagyobbik fiam 10 lesz kisebbik meg hat.Fiúk4De mégis nap mint nap érzem a szeretüket!A pici az a fajta aki állandóan "lóg" Anyán,Apán.És ez még ha sokszor "fárasztó" is de olyan jó.A nagyobbik makacs,sértödékeny(mint az Apja).De ennek ellenére olyan jó érezni ahogy szeretnek!És reggel mikor haza megyek a munkából,meghallják az ajtócsukodást le se vetközök de már kinnt vannak! :)


Kedvenc idézeteim:

"Minden anya gazdag, ha szereti a gyerekeit. Nincs szegény édesanya, sem csúnya édesanya, sem öreg. Az ő szeretetük mindig a legszebb az Örömök között. És amikor, úgy látszik, szomorúak, akkor is elég egy csók, amit kapnak vagy adnak, és már minden könnyük csillaggá lesz a szemük mélyén"


"Szerelmünk beteljesedése pedig nem más, mint egy kisbaba. Ezt adja nekünk a szerelem. Amikor először a karodban tartod a kislányodat,(KISFIAIDAT) döbbenten nézed és nem érted, hogy lehet ilyen kicsi, apró kis emberke. Érzed az apró kis szívdobbanásait és attól kezdve ő az, akit a legjobban szeretsz a világon. Megfogadod, hogy vigyázni fogsz rá, hogy mindig mellette leszel és mindig számíthat rád, ha baj van. Ha rosszat álmodik, ha összetörik a kedvenc játékát... vagy a szívét."

2012. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Tőlem senki sem kérdezte, csak azt, hogy mi leszel, ha nagy leszel? Kb. 5 évesen is azt mondtam, hogy anyuka leszek. Korán szeretnék az lenni, és három gyerekem lesz.

Most egy babám van, nemsoká tervezzük a tesót, a koránból pedig annyi lett, hogy szereztem egy diplomát, meg dolgoztam kicsit az életben (nem szakmában, élelmiszeriparban) aztán jöhetett a baba, a férjem is nagyon szerette volna. Remélhetőleg 27 évesen már kétgyerekes anyuka leszek, és azt mondom, mindig is arra vártam, hogy anyuka lehessek.

2012. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Mert szerettem volna gyereket.Őszintén szólva többet kaptam az anyaságtól mint amit valaha reméltem.

Egyébként nagyon nehéz megfogalmazni ezt az egészet.

2012. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazából erre a kérdésre én is csak annyit tudnék válaszolni, hogy azért, mert gyereket szerettem volna :)

Anyának lenni amúgy egészen más, mint ahogy képzeltem. Sokkal nehezebb, és sokkal csodálatosabb.

2012. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyat is hallottam, hogy azért hogy legyen aki öregkorára ápolja, na ez nem semmi. Egy idős embert manapság arra használnak, hogy iskolai-óvodai szünetekben letámasszák az unokát és végre eltűnhessenek valahová.
2012. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azokra vagyok kíváncsi, akiknek már felnőtt a gyereke.
2012. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezd meg a Radics, Balogh, Orsós, Kolompár család női tagjaitól:)
2012. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!