Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmennétek kirándulni egy...

Ha elmennétek kirándulni egy erdőbe, akkor magatokkal vinnétek a húgotokat aki 6éves? (kettő napra)

Figyelt kérdés
Sokba kerül a bébiszitter és nem bízok egyikben sem.Viszont el szeretnék menni két napra egy erdőbe hogy sátorozzak,süssek és hogy felfedezzek.24-éves vagyok,biztonsági őr,apám 2 éve meghalt,anyám külön életet él.Rokonokra nem számíthatok.
2012. márc. 19. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

te minden nap felteszel egy kérdést? -.-

Budapesti vagy?

2012. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Simán, ha nem ijesztgeted még élvezni is fogja. Jó idő van, főzöl rá, egy este nem fürdik, de az nem tragédia. :)
2012. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Aha, nagyon nagy élmény lenne neki:)
2012. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem vidd magaddal,valóban nagy élmény lenne neki:)
2012. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"te minden nap felteszel egy kérdést? -.-"

Remélem nem probléma C: Ez az oldal erre készült.

"Budapesti vagy?"

Majd a következő kérdésemben megmondom...

-

"Simán, ha nem ijesztgeted még élvezni is fogja. "

Nem szoktam illesztgetni,de amikor este lenne akkor én elmennék felfedezgetni.Nem felfedezni,ezt nem tudom megmondani hogy nekem ez mit jelent.De ezt inkább egyedül szeretem csinálni,de gondolom a húgi félne ha a sátorban hagynám ezért még nem tudom hogy mi lesz.Bár ő nagyon szeretne eljönni.

Azon gondolkodtam hogy most ma elmennék egyedül,arról csinálnák neki egy videót hogy milyen este,és lehet hogy elmenne a kedve C:

2012. márc. 19. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elviheted, de meleg, és vízhatlan ruhákról gondoskodj. Tegyél be kullancs írtót is a táskádba, és ne feledd, nem tud olyan sokat gyalogolni, mint te. Gondoskodj neki játékról is. Kártyázzatok a tűz mellett, vagy labdázzatok a réten.
2012. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Isten őrizz, hogy egyedül hagyd a sátorban éjjel!!! Normális vagy?

2012. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha éjjel elmászkálsz, akkor

a) vidd magaddal

b) egyáltalán el se vidd az erdőbe


Egyedül ne hagyd, mert ha baja lesz, a te felelősséged, és neked kell elszámolni magaddal (a börtön a bűntudat mellett csak laza kikapcsolódás)!

2012. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Isten őrizz, hogy egyedül hagyd a sátorban éjjel!!! Normális vagy?"

Te is olyan ember vagy sajnos aki retteg mindentől,mert túl sok filmet nézet.Mi baja lehetne???Megeszi egy szörny? C:

-

"Ha éjjel elmászkálsz, akkor

a) vidd magaddal

b) egyáltalán el se vidd az erdőbe "

Igen.b a jó válasz így most hirtelen.):

"Egyedül ne hagyd, mert ha baja lesz, a te felelősséged"

Ez nem a barlang film.

2012. márc. 19. 19:18
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
6 éves kislány sötét éjszaka az erdő közepén egyedül egy sátorban. Elképzelted? Akkor talán azt is el tudod képzelni, hogy mi baja lehet.Egy életre szóló rettegés is akár.Nem valaki vagy valami fogja bántani, hanem a képzelete, de az iszonyúan.
2012. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!