Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az apám és most már...

Lhopkmiokg kérdése:

Utál az apám és most már miatta az anyukám is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,nem voltam jóban az apámmal, de most már a helyzet egyre rosszabb. Először csak azt hittem ez csak ilyen tini kori nézet eltérés meg hasonló, de már nem így gondolom. Sokszor szokott megütni is és olyanokat mond rám amitől elsírom magam. Anyámmal jóban voltam addig amíg az a drága apám el nem kezdte befolyásolni őt. Most már hozzájuk sem szólók csak vagyok egész nap a szobámban. Azért írtam ide mert ez így nem mehet tovább mert nem bírom, keressek pszichológust? egyáltalán segítene valami?
2012. márc. 19. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Ha az édesanyáddal jóban voltál akkor szerintem el kellene neki mondanod,mi bánt.Ő az anyád,biztosan megpróbál segíteni,de ha nem tudja mi bajod,ő sem tud ezzel az egésszel mit kezdeni.
2012. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sokára leszel 18? Mert ha nem akkor addig kibírod, és utána elköltözöl. Ha igen, akkor ülj le velük megbeszélni a problémát, és anyudnak mond el mennyire szereted és rosszul esik neked hogy hagyja magát befolyásolni.
2012. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi miatt romlott meg a viszonyod apukáddal? Lehet, hogy ezt kellene vele tisztáznod és utána, ha megbeszélitek, könnyebb lesz.
2012. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is azt tanácsolom hogy először ayukáddal beszélj.nincs tesód?
2012. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért csak érdekes az, hogy egyik kérdező sem említi az okát, amiért megromlott a kapcsolata a szüleivel. Azt még el tudom fogadni, hogy minden esetben a szülők a maradiak, a kérdezők pedig jól tanulnak, ügyesen segítenek odahaza, de mág ez sem elég..
2012. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!