Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az apám már...

Mit csináljak ha az apám már alkoholista és már a munka 2 napján iszik 2 naponta berugik és én már ezt nem bírom és anyukám beteg és neki meg nyugalomra van szüksége? Egy 12 éves kétségbe esett lány

Figyelt kérdés
alkohol
2011. dec. 13. 13:29
 1/9 A kérdező kommentje:
és már a szomszédok is utálnak minket mert tegnap kidobált mindent szinte mindent az ablakon és még egy csomó dolog miatt
2011. dec. 13. 13:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezen te nem fogsz tudni változtatni. Az ilyen embertől szabadulni kell minél előbb.
2011. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tom csak akkor az utcára kerül mert senki nem szereti nagyon anyu már el is akar válni tőle de én félek ha meg teszi akkkor be fogja törni az ajtót és bántanmi ogja anyát
2011. dec. 13. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen el kell válni!Ha fenyegeti akkor azt vedd fel telefonra vagy videózd le úgy hogy nem veszi észre és mutasd meg a rendőrségnek.
2011. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké köszi a tanácsot
2011. dec. 13. 13:55
 6/9 anonim válasza:
Ezzel azért vigyázz, nehogy észrevegye, el se akarom képzelni mit tenne olyankor egy alkoholista.
2011. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A rendőröket nem fogja érdekelni. Sajnos ezzel nem lehet mit csinálni. Én amint tehettem elköltöztem otthonról,addig szenvedtem.
2011. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, ilyen felvételeket csak akkor fogadnak el bizonyítékként, ha a felvett személy beleegyezik, hogy felvegyék, és közzétegyék. :/
2013. máj. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 éves a kérdés. Na mi történt azóta?
2018. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!