Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak külföldi barátaitok?...

Vannak külföldi barátaitok? Milyen nemzetiségűek?

Figyelt kérdés

Én mostanában barátkozok az interpals oldalon, egy német lánnyal levelezek legrégebben. Azonkívül persze van más nemzetiségű levelezőtársam is :)

Nektek van? Ti szeretitek így gyakorolni a nyelvet?


2012. márc. 20. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így nagyon szeretek nyelvet gyakorolni, meg embereket megismerni. :)

Vannak nagyon messzire visszamenő barátságaim, németekkel, mert kiskorunkban sokat táboroztunk kinn. Közülük három nagyon jó barátom van, meg rengeteg ismerős. (Francia is, mert a tábor mindig német-francia-magyar csapat volt.) Ez olyan 1996 óta tartó ismeretség.

Aztán van két spanyol állandó levelezőpartnerem.

Van osztrák és pár német, akiket nem a táborban, hanem pár éve egy találkozón ismertem meg.

Van holland, bár vele nem sokat levelezünk, csak néha. (Németül vagy angolul, mivel hollandul nem tudok. :))

Amerikaiakkal egy fórumon ismerkedtem meg, akkor sokat írtunk egy időben, azóta nem rendszeresen, csak néha.

Hirtelen ennyi jut eszembe. Németet, angolt és spanyolt szoktam gyakorolni így, illetve van, aki tanul magyarul, nekik magyarul is szoktam kicsit írni mindig. (És ők is írnak magyarul is.)

2012. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy thai ismerősöm:)
2012. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2012. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk német barátaink vannak, és telefonon tartjuk a kapcsolatot. Ezenfelül egyik évben mi megyünk hozzájuk nyaralni, másik évben ők jönnek hozzánk.
2012. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom svájci :)
2012. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
van.svéd;)
2012. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, igen, én is próbálkozom ezzel, olaszokkal facebookon! :) interpalsra is beregeltem, de nem nagyon használtam még!
2012. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem vannak portugál barátaim, akiket nem csak netről, hanem személyesen ismerek. Vannak még Brazil barátaim is akikhez remélhetőleg eljutok idén, vagy jövőre.Portugálul tanulok és igen, ez szuper gyakorlási lehetőség! *-*

Nos, vannak még osztrák, lengyel, indonéz és japán ismerőseim/barátaim is! :D Egyébként imádok külföldre utazni *_*

2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak spanyol,arab,angol,amerikai és norvég barátaim/levelezőtársaim. :)
2012. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van torok, eszt, lett, litvan :) (eljen az erasmus, mindannyiukat egyetemen ismertem meg)
2016. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!