Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segitene, kulfoldi...

Valaki segitene, kulfoldi munkaban, Austria erdekelne, olyat ahol nemszukseges a nyelv, vagy webhelyet ahol vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
Munka
2012. márc. 21. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem nagyon lesz olyan állásajánlat ahová nem szükséges a nyelvnek legalább a minimális ismerete.

Nagyon sokan mennek ki mostanában, így simán válogatnak a magyarok között a munkáltatók.

2012. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Külföldön sehol nem fognak alkalmazni ha nem tudod a nyelvüket.

Egyébként pedig a jófogás.hu-n találsz külföldi melót.

2012. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

amik a jofogáson vannak azok mind közvetítősek


nem tudom, hogy milyen munkát akarnál de a szakmai nyelv az nagyon kell

2012. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Hülyeség, hogy a nyelv ismerete nélkül nem alkalmaznak (tapasztalat, édesapám Németországban dolgozik, totál 0 nyelvismerettel, ő hentes), a szaktudás a lényeg, milyen munkakörben szeretnél dolgozni?
2012. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Ja. Ahhoz, hogy valahol mosogass, vagy hotelben dolgozzál, nem szükséges beszélgetni.
2012. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
www.ams.at, de egy minimális nyelv még a mosogatáshoz is kell. Én kint dolgozom. Meg ha fent vagy a facebookon akkor ausztriai álláslehetőségek friss, ott sokat megosztanak.
2012. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Folyékonyan kell beszélned németül és minimum középszinten angolból.Az angol a legtöbb helyen már alap.Meg nem árt ha valami végzettséged is van.Van egy ismerősöm ő titkárnő Ausztriában és elég jól megfizetik de teljesen beszél németül és középfokú nyelvvizsgája van angolból.
2012. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem válasz a kérdésre, hanem mondhatni csatlakoznék: én is szeretnék nagyon külföldi munkát. :s De nem tudom, hogyan és hol kell keresni...

Felsőfokú németem és angolom van, beszélem is őket rendesen. Spanyolul is beszélek kicsit.

Mennék német és angol nyelvterületre bárhova gyakorlatilag, de nem mosogatni szeretnék igazából. :s

Hol keresgéljek szerintetek?

2012. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Unokanővérem kint dolgozik Ausztriában, profi nyelvtudással.

Egy srácot felvettek oda szakácsnak minmális nyelvtudással, már bosszankodik állítólag a főnök hogy mikor tanulja már meg a nyelvüket. Határidőt kapott.


Egy haverunk Ausztriában hentes, eddig Németországban dolgozott és Ausztriában azt mondja olyan furcsán (parasztosan) beszélik faluhelyen a nyelvet, nem érti legtöbbször mit is akarnak. 1 hónap haladékot kapott hogy megértse, különben mehet amerre lát.


Unokabátyám kint szakács profi németnyelvtudással.


Mindannyian mondják ha nem tudom minimális szinten megértetni magam és megérteni mit mondanak, halott ügy belekezdeni, még szobalánynak sem vesznek fel.


0 nyelvtudással milyen okuk lenne pont engem alkalmazni? Amikor hosszú sorban állnak akik profin nyomatják a nyelvet?

2012. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 10:59

Ha felsőfokú angolod van,akkor neked érdemes egyénileg megpróbálni akár német akár angol területen.

Angliában(én itt élek,és alig beszélek angolul,mégis dolgozom) minden második sarokban angol munkaközvetítő irodák vannak.Vannak olyan irodák amelyek egy külön szakmára mennek rá.Pl: van akik csak vendéglátással,van aki irodai melókkal van akik gyári munkákkal foglalkoznak.Nekem,akárhányszor arra megy az utam,mindig látok állásokat hirdetni.HA felsőfokú angolom lenne,bőven tudnák munkákban válogatni(de én nem tudok a nyelv hiánya miatt)

rengeteg contractori állás van,oda mindig vesznek fel embert.

Gondolom a németeknél is hasonló a helyzet.Ha valaki jól tud németül annak van is lehetősége melót találni.

Csak elindulni nehéz,mert azt hisszük,hogy minden tök bonyolult,de amikor kint van az ember rájön,nem is olyan nehéz az egész.

2012. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!