Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom lebeszélni a lányom...

Nem tudom lebeszélni a lányom a nyelv piercingről! Van valami javaslatotok? Hol találhatok "rémsztorikat"? Mivel kedvtelenítsem el?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 00:43
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
17 éves.Már mindent felhoztam,de szerinte én nem vagyok hiteles,mert nekem nem volt még.
2012. jan. 30. 00:47
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd rá, hadd csináltassa meg. Majd később rájön, hogy milyen zavaró és ciki normális emberek körében.
2012. jan. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 voltam amikor csináltattam... Nem akarok elriasztani senkit, mert én szeretem, 22 vagyok és még mindig megvan... De nekem, hiába csináltattam rendes helyen, iszonyúan begyulladt, genny folyt belőle, antibiotikumot kellett rá szednem, és egy hétig bébikaján éltem, mert csak azt bírtam megenni. Szóval rendesen gondolja meg, megcsináltatja -e... De amúgy ez még szerintem nem gáz, nem egy tetkó, ha később útban van, csak kiszedi.
2012. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá az én lányom is csináltatott 16 évesen. Két hónap után kivette, azóta nem tette vissza (most 19 éves) Ha tiltod csak még jobban akarja majd.
2012. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%
Milyen jó is ez orálszexnél. Legalább nem csinálják fől.
2012. jan. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Advocatus Diaboli válasza:
70%
Utolsó, hidd el tévedsz, de nagyot:D
2012. jan. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Csináltasson ha neki tetszik. Elég nagy már hozzá. Hidd el 40 évesen nem azzal fog járkálni.
2012. jan. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%

Melyik résznél tévedek? Mert nekem jól esőérzés a kis fémgömb a péniszem alján csúszkálva.

Vagy abban, hogy ezért nem csinálják fel? - abban talán.

2012. jan. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

most nem azért de pont ezért nem vagy hiteles neki, mert most is "rémsztorikat" keresel. miért nem lehet egy gyereket rémsztorik nélkül, következetesen, az igazi okokat elmondva nevelni??

egyebkent egy nyelvpiercing nem a világvége, szinte soha nem latszik ha kulturaltan viselkedik vele, és ha megunja, félperc kivenni.

2012. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt 17-18 évesen, pár évig jó volt, aztán benő az ember feje lágya, és kiszedi.


nekem sem örültek az ötletnek, így megcsináltattam szó nélkül :D szegény szüleim. de persze nem vesztünk ösze utána, mindenki tudja, pláne a szülők, hogy a tinik megbolondulnak néha, és kell is, mikor, ha nem abban a korban.


amúgy hátránya lehet, hogy összekarcolja a fogzománcot, én 2x 3x ráharaptam, nem kellemes.


nekem nem gyulladt be, de pár napig püffedt volt a nyelvem az igaz.

2012. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!