Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan rokonod/barátod...

Volt olyan rokonod/barátod aki eltűnt esetleg megölték?

Figyelt kérdés

Hogy dolgoztad fel? Mi történt velük?


Házi dolgozatot írok ebben a témában.

Köszi :)


2012. márc. 21. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Jobb témát nem tudtál volna találni?
2012. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Hol írsz erről? Középiskola? Egyetem? Milyen kar/szak/tanegység? Azért kérdem, hogy milyen szempont a fontos, és milyen mélységben.
2012. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

nekem van, de nem ismertem közelről, köszönőviszonyban voltunk. a tesóm egykori edzőtársa is volt, egyszer járt is nálunk (és érdekes módon akkor tűnt el a pénztárcám...khm..)

aztán párszor láttam a strandon, ahova jártam, ott dolgozott. aztán láttam az újságban, hogy eltűnt, keresik. ezután semmi hír, csak a tesóm azt mondta, azt hallotta, állítólag megölték. vagy egy évvel később, baráti társaságban, ismerős valamit mond róla, s hozzátette, hogy "isten nyugosztalja..." szóval, valószínűleg igaz volt a sztori, állítólag volt neki mindenféle ügye, kábítószer, ilyesmi.

2012. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem olyan ismerőseim voltak,2-en,akik megszöktek otthonról.Ez egyiket nem nagyon ismertem,vele azóta se tudom,hogy mi lett.De elvileg elkezdett drogozni. A másik akkoriban közeli barátnőm volt.

Anyum hívott telefonon,hogy kereste a rendőrség,és ne lepődjek meg ha jönnek.Eh mondom,hogyhogy?

Aztán jöttek is,kérdezgettek,hogy mit tudok róla stb..Mondták,hogy próbáljam hívni,smst írni,hátha velem beszél.Hát nem beszélt velem se,de aztán pár nap múlva előkerült.

2012. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a nagybátyám halt meg jó pár éve. annyira nem ismertem, de emlékszem rá. Belefulladt a Dunába. 10 nap után találták meg, a felső teste már fekete volt :( édesanyám testvére volt, nagyon kiborult, sajnos akkor kezdett el inni is :( a nagybátyám 30+ éves volt, tehát fiatal, és nagyon jó úszó. Igazából a mai napig nem tudjuk, hogy gyilkosság áldozata lett, vagy az ital miatt halt meg. :(
2012. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagymamám húga férjének az öccse (tudom leírva hülyén hangzik, de értitek :)), szóval ő nem tudjuk hogy halt meg...ez nagyon régen volt még, szerintem már vagy 40 éve, mert a bácsi most 71 éves, az öccse akkor 25 körül volt. Szórakoztak a haverjaival a síneken, szerintem azzal, hogy kikötözték egymást a sínekhez. Csak váratlanul jött egy vonat, aztán...állítólag mindkét keze ki volt kötözve, szóval valószínű nem öngyilkos lett, bár a családjukra jellemző az öngyilkos, depresszív hajlam (apjuk meg a nagyapjuk is felakasztotta magát)...a haverok eltűntek, a temetésére se mentek el. Nem hiszem, hogy direkt ölték meg, csak nem számítottak rá, hogy jön a vonat és nem tudták már kikötni vagy nem tudom.


A kiskunlacházi 14 éves lányt pedig párom ismerte. Pontosabban a lány akkori barátját, de a lánnyal is találkozott párszor.


Más nem jut eszembe, csak öngyilkosság.

2012. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nagybátyámat ölte meg a lánya meg a pasija ,úgy kb 8 éve,52 kés szúrással utána pedig bedobták a Dunába.Másnap bejelentették az eltünését a rendörségen,keresték is pár napig még pénzt is ígértek a megtalálónak.Újságokban Kékfényben is benne volt.A családnak azt mondták összeesett az utcán és infarktusban halt meg,csak a temetés után derült ki számunkra az igazság.Mindenkit nagyon megrázott,beszereztem utólag azokat az újságokat és a Kékfény adását is,nagyon rossz volt nézni ahogy a holtestét kihúzták a vízből és mutatták a véres nagy kést is.A nagymamámnak soha nem mertük elmondani hogy így halt meg a fia és hogy pont az egyik kedvenc unokája tette ezt vele(mama 4 éve halt meg)Nagyon borzasztó volt,feldolgozni pedig még mindig nem tudtuk.
2012. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagypapám testvérét és a lányát ölték meg kb. 10 éve. Valami szomszéd akinek gyakran adtak munkát. Egyik éjjel átment és baltával agyonverte őket... Még csak 10 voltam mikor történt, és annyira nem volt szoros a kapcsolat, de utána mikor hallottam anyáméktól sokáig nagyon féltem, hogy hozzánk is betörnek.
2012. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szomszédunk önvédelemből leszúrta a férjét.
2012. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Mind nagyon megrázó. :( Sajnálom :(


Első válaszadó témakörök voltak megadva, ezt választottam.


Középiskolai, 12-es házi dolgozat, társadalomtudomány :)

2012. márc. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!