Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem kellemetlennek a...

Miért érzem kellemetlennek a családdal közös programot?

Figyelt kérdés

Párom szülei meghaltak. Az enyémek közel laknak, gyakran találkozunk. Furcsa érzés van bennem, hogy a páromnak nincs senkije a világon, csak én. Nekem meg van egy boldog családom akikre mindig mindenben számíthatok.

Normális ez a dolog?


Ha náluk ebédelünk, ajándékot veszünk nekik, mindig elfog ez az érzés, ami leírhatatlan. Szarul érzem magam, hogy miattam és a szüleim miatt páromnak előjönnek a régi emlékek. Biztos fáj a szíve, mikor látja a szüleimet ölelkezni, vagy meghívnak minket ebédre vagy egyszerűen csak érdeklődnek felőlünk.

Ha fordítva lenne így, én biztosan elsírnám magam a helyébe. :S


2012. márc. 22. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

ő már valószínű megszokta ezt a helyzetet, ez egy olyan állapot amin változtatni nem lehet így teljesen fölösleges a múlton rágódni vagy azon, hogy mi lenne ha


Neked élnek a szüleid, de ha nem így lenne akkor megtanulnál élni nélkülük is, de ezt csak olyan értheti akiknek nem élnek a szülei


Persze ettől függetlenül hiányzik az embernek az anya, apa és a boldog család.

2012. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az apja azt hiszem 2 éve lesz Karácsonykor, az anyja meg kb 8 éve.
2012. márc. 22. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt érezd, hogy neki nincs, hanem azt, hogy rajtad keresztül részesül a párod is a családi otthon melegéből.!!
2012. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Szerinted ebben a helyzetben mi lenne a helyes megoldás, hogy a párodnak ne jöjjenek elő a régi emlékek? Haljanak meg a te szüleid is, és aztán kvittek vagytok? Szerintem csak te lelkized túl a dolgot, és jól megkavarod az álló szart!
2012. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem az amire te gondolsz, kedves utolsó.


Csak talán nem kéne ennyi közös program? Van hogy naponta max 2 naponta átmegyünk.

2012. márc. 22. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos rossz volt neki eleinte ezt látni, ha még nem sikerült feldolgoznia a szülei halálát, de általad új családot kapott, egy új szerető családot, akik befogadják őt. Szerintem ez egy nagy ajándék és nem úgy kell felfogni a dolgot, mint ahogy azt te teszed.
2012. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet.
2012. márc. 23. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!