Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagy jóba anyóssal/após...

Ha nem vagy jóba anyóssal/apóssal és mentek valamilyen alkalomból felköszönteni, akkor nem érzed kellemetlennek a helyzetet, hogy jópofizni kell?

Figyelt kérdés
én apósommal vagyok,most így,hogy lesz a sz.napja,de legszívesebben el sem mennék.ez az egész olyan lesz mint egy színjáték..! ti voltatok már ilyen szituba..??
2012. jan. 30. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Sorstársam!

Arra gondolj, hogy a párodnak mennyire rossz, hogy két tűz között van. Legyél rá tekintettel, szorítsd össze a fogad, és menj vele.

Ha rossz a viszonyod apósoddal, úgyis tudni fogja, hogy csak a párod miatt vagy ott.

2012. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:
66%
A család egysége, békéje érdekében meg kellene hoznod ezt az áldozatot. Azt a pár órát bírd ki. Legalább a férjed orra alá dörgölheted, hogy micsoda áldozatot hoztál érte.
2012. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó de hányszor :) Én is pontosan ezt a szót mondtam férjemnek: színjáték :)

Náluk igazából szinte mindenkinek baja van a másikkal, de mindenki csak másoknak mondja el, egymásnak nem, aztán az info össze-vissza cikázik a rokonságban. Rólam is :)


Mindig valami más rokontól hallom, mit mondott rólunk após vagy anyós, de amikor valami ünnep van, a hideg kiráz attól, hogy mindenki mosolyog meg ölelgeti egymást. Mindenkinek 32 foga kint a széles vigyortól, és olyan teátrálisan repkednek amikor belépünk a "sziiijjja"-k, hogy csak na :)


Ezzel együtt kell élni, mást nem tehetsz.

2012. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell "jópofizni" és egymást szeretni sem. elég, ha betartjátok az emberi érintkezés szabályait és normálisan viselkedtek egymással, még ha nem is kedvelitek egymást. jól sosem fogod érezni magad a társaságukban, így gondolj arra, h már az is valami, ha legalább nem érzed magad rosszul. elmenni mindenképp ajánlatos a párod miatt
2012. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerencsére nálunk csak apóssal van a gond (nem kevés) és ezt a férjem is jól tudja,ezért nem is piszkálom azzal,hogy nem megyek el vele-mert tényleg jobb a békesség. csak egyszerűen az egésztől kiver a víz..! Valamilyen szinten azért csak kell neki jópofizni,amikor azt mondom annak akit nem szeretek,hogy:boldog szülinapot!! hiszen nem őszinte a jókivánságom! szerencsére van egy 3hós babánk-így legalább rá lehet fogni,hogy miért sietünk haza..!
2012. jan. 30. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:

hát, mindig van mit tanulni. eddig én mindig a napos oldalon jártam ebből a szempontból. a mostani párom szülei viszont egyáltalán nem kedvelnek. az ő viszonyuk sem jó, egyszer kiálltam a párom mellett, amikor nagyon megbántották, innen a "gyülölködés" oka. én is kis csomóval a gyomromban gondolok a találkozásra, de részemről ez egy fair playen alapuló íratlan megállapodás. ha ők megbántanak én nem nyelek, nem teszek úgy, mintha mi sem történt volna, ha azonban normálisak velem, bolodgan vagyok normális én is. én nem gyűlölöm őket, simán komolyan kívánnék nekik bolodog születésnapot. a békés egymás mellett élés és a tolerancia híve vagyok, nem kezdem a konfliktust, de ha valaki szándékosan bánt, akkor simán beleállok és felvállalom.


amúgy tegyük hozzá, h sz.r, persze, hogy az. sokkal jobb volt, amikor még örültem is egy jó kis beszélgetésnek a párom (ex) szüleivel és nem volt különbség a között, h hozzájuk megyünk-e látogatóba v az én szüleimhez

2012. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férjemért kibírom, de igyekszem a lehető legritkábbra venni a látogatásokat. Szülinap, karácsony. Az idén a húsvét elmarad, mert akkortájra várjuk a babát. A szülinap nem tudom, de legalább van ok hamar hazajönni ("dagad a lábam, fáradt vagyok, nem tudok ülni", ilyesmi.). Bár ha belegondolok hogy anyós sem engem sem a fiát nem köszönt fel szülinapon, nem is tudom, miért kellene nekünk hozzá menni...
2012. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vele élek, mind nap jópofizni kell(ett)!! Ma már nem teszem, mert felfordul a gyomrom tőle. Ha ő jopofizik akkor is inkább kerülöm és igyekszem nem beszélni vele....

Ha csak néha kellene vele találkoznom, már akkor sem tudnék vele jópofizni.

2012. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!