Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamilla névről mi a véleményetek?

Kamilla névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Így szeretném elnevezni a kislányomat. :)
2012. márc. 22. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Szép név, de én tartanék tőle, hogy csúfolni fogják...
2012. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Már mi a jó fenéért csúfolnák?

Szerintem nagyon szép és elegáns név. Képzelj el akár egy édes kicsi lányt, akár egy csinos fiatal nőt, mennyire szép lesz a nevével: Kamilla. Szép no.

2012. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

És milyen csúfnevei lennének, nagyokos első?


Szerintem szép név. Én adnám a lányomnak.

2012. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lesz lányom tuti ez lesz a neve, szerintem gyönyörű!!!!
2012. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Egy gyönyörű, szőke fürtőshajú kislányt hívnak így a környezetemben. Nagyon aranyos. :)

Eddig más nevet akartam neki adni.

A kislányt úgy becézik: Kami. Szeintetek? Én úgy vélem nem nagyon fogom a nevét becézni.

2012. márc. 22. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy osztálytársnőm Kamilla. Neve ellenére maga a megtestesült anti-nőiesség, de mégse piszkálja senki a neve miatt. Mindenki Kaminak hívja én viszont Millának, mert jobban tetszik. Amúgy szép név, csak mindig az osztálytársam "utálok mindenkit" feje ugrik be, még véletlenül sem egy szőke, fürtös hajú, aranyos kislány. :D
2012. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem ilyen csajt, szerintem ritka név, jól is hangzik.

Sőt Kamillt is ismertem, okos srác volt :)


(Ha valakit csúfolnak, azt fogják is, akárhogy hívják.)

2012. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szép név, és nem csúfolni való szerintem. Ha megy a vezetéknévhez is add bátran. Anyukám szerint is az egyik legszebb, pedig neki alig tetszik név, mindegyikre azt mondja, hogy ronda.
2012. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Millának becézném. A Kamiról nekem a Kamin jut eszembe, ami német és magyarul kályhát jelent.

De barátnőm ismerőse is Kamilla és őt mindenki Milcsinek hívja. Amúgy nekem jobban tetszik egészbe, becézés nélkül.

2012. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép név! Bár én sem becézném, így szép, ahogy van. A Milla mondjuk még aranyos, de a Kami nekem nem tetszik; mondjuk lehet azért, mert egy nagydarab férfi rokonomnak is ez a beceneve, és nem tudom egy kislányon elképzelni.
2012. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!