Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire kell odafigyelni összeköl...

Mire kell odafigyelni összeköltözésnél?

Figyelt kérdés
Tervben van az összeköltözés,kíváncsi vagyok mások hogy alakították ki a közös életet,hogy gördülékenyen menjen.Ki kezeli a pénzt,és egyéb pénzkérdések,ki vásárol be,és nagyon sok minden ezzel kapcsolatban.Mik azok a hibák,amikbe nem szabad beleesni?Nem éltem még együtt senkivel,ezért nincs még ebben tapasztalatom,persze kíváncsian várom milyen lesz:)
2012. márc. 22. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Minden közös megbeszélés alapján. Nálunk rezsi felezés van egyelőre, és általában én megyek boltba.
2012. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,igen.
2012. márc. 22. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

már megint te? :) ezt még egyszer is sok megkérdezni... lépj ki a való életbe és éld! nonszensz mindent problémaként kezelni és feltenni itt. ráadásul ez a nyughatatlanság, h folyamatosan ezzel kell foglalkoznod.


tégy ösztönösen. mindenkinek másképp működik, rá fogsz érezni. a párodtól is függ. ami másnak mással bevált, vele lehet, h nem működne.


akkor ugye már nem kérdezed meg többé? :)

2012. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Viselkedjetek mindketten úgy, mint amikor még egyedül éltetek: semmi megjátszás meg színészkedés. És ne akarjátok a másikat megváltoztatni, meg "szeretetből javítgatlak" címszó alatt olyanra formálni, amilyenre álmaitokban elképzeltétek.

A kulcsszavak: szeretet, elfogadás, humor, türelem, kompromisszumkészség (módjával, nem szabad túlzásokba esni!). És mindig MINDENT beszéljetek meg, ne legyenek tabu témák.

Ja, és szexeljetek sokat, komolyan.

23/N

2012. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as Te miről beszélsz? Nekem most aktuális ez a téma,most kérdeztem meg először!
2012. márc. 22. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok


akkor elnézést, esküdni mertem volna rá, h te vagy az, még mindig hitetlenkedem egy kicsit


valaki itt gyakorin egy héten belül kétszer, majd a következő héten is feltette ezt a kérdést. aztán kb 10 nap szünet és jöttél te...


kicsit sok volt ez nekem. gondolom, kevés válasz fog születni. erre nem lehet rendesen válaszolni. nem ismerünk jól téged, sem őt. a pénzügyeket mindenki másképp intézi, másképp tartja jónak és kb mindegy, ki vásárol. az összeköltözéskor amúgy sem (csak) az anyagiak és egyéb gyakorlatias dolgok számítanak érzékeny pontnak, hanem a dolog érzelmi része.

2012. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tisztázzátok, hogy közös kasszán lesztek-e vagy sem.

Mi közös kasszán vagyunk. Minden hónap elején leülünk összegezzük a bejövő pénzeket és megbeszéljük a kiadásokat, mennyi pénzünk marad, ki-mit szeretne stb.

Közösen megyünk el nagybevásárlásra.

Tisztázzátok a házimunkát is, ki-mit vállal be.

Lesznek összezörrenések, amíg teljesen nem alkamazkodtok egymáshoz, de soha ne feküdjetek le haraggal!

Valamint ne hagyjátok elkényelmesedni, ellaposodni a kapcsolatot, kiránduljatok, romantikázzatok, randizzatok!

2012. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!