Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nő szakít és rájön hogy...

Ha nő szakít és rájön hogy esetleg még is szereti az illetőt akkor mennyi az az idő amikor még van esély arra hogy jelentkezik? A kidobott félnek érdemes keresnie?

Figyelt kérdés
2 hete szakított velem a barátnőm és 1.5 évig voltunk együtt,az utolsó 2 hónapban elég sokat veszekedtünk.Úgy érzem hogy a szakítás az ő részéről hirtelen felindulásból történt,azt is érzem hogy még szeret engem.Olyan dolog miatt szakítottunk ami idővel megoldódott volna vagy megoldodna,nem megcsalás és semmi ilyenről nincs szó.Közös terveink voltak és nagyon sokat tettünk ezért a kapcsolatért mind ketten úgy érzem.Azt is érzem és tudom hogy részéről nem múltak el az érzelmek ahogy az enyémről sem.2 hete nem keresett engem és ő sem őt.Sokszor hangoztatta hogy ő úgy érzi nem szeretem igazán,ami nem igaz,minden nap elmondtam neki hogy szeretem ami szívből is jött .Lehet hogy nem tettem eleget a kapcsolatért nem tudom,még nem tisztúlt le bennem sok dolgog.Egyet tudok hogy ő számomra az igazi és ezt nem csak azért mondom mert elhagyott,hanem előtte is ez volt a véleményem.A kérdésem az lenne hogy véleményetek szerint mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy jelentkezzen ha még tényleg szeret?Vagy ha nem jelentkezik akkor keressem én?Úgy érzem félre kellene tennem az egómat még annak ellenére is hogy ő hagyott el,mert az a helyzet hogy nagyon szeretem őt és nagyon nehéz hogy ne hívjam fel.Ti mit tennétek?
2012. márc. 22. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel, kérdezd meg, hogy megnyugodott e már? Mert ha igen, szeretnél vele beszélni.
2012. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nyuszifül, a lányok ha hirtelen fellángolásból szakítanak akkor őket nem tartja vissza az egójuk hogy utána bocsánatot kérjenek így vagy úgy.biztos csak ez az egy dolog volt?ha már azt érzi h nem szereted ott komolyy baj van.és hogy két hete nem is keresett,két hét alatt sok ember túl van a nehezén,és utána lassan képes lesz új életet kezdeni...ha értelmesen tudsz vele beszélni erről akkor oldjátok meg,de ha nem nyitott a dologra akkor kezdj te is új életet.sztem felesleges azon agyalnod h felhívd e,mert semmi nem történik ha flhívod és elhajt,legalább nem várod feleslegesen hogy keressen.
2012. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 20:49


Igen igazad van,de az a helyzet hogy nem szeretem a taktikázást,de sok ember mondta már hogy úgy szerezték vissza a barátnőjüket,barátjukat hogy vagy feleségüket férjüket,amikor kidobták őket,semmi élet jelet nem adtak magukról,és az esetek többségéban bejött az hogy amikor még volt egy kis érzelem akkor újra nyitóttak a másik felé.Olvastam erről egy könyvet,hogy általában a 3.-4. héten szokott a legjobban hiányozni a másik ha vannak érzelmek.Úgy érzem mivel én lettem kidobva és szeretném vissza kapni őt,ehhez kellene folymodnom,de ugyanakkor meg ott van az is,hogy ha nem hívom akkor ott lesz bennem hogy meg sem próbáltam,és lehet hogy arra vár hogy én hívjam.Már nem tudom mivel csinálnék jobbat....

2012. márc. 22. 20:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ez az egy dolog volt,másról nem tudok,elég sokat vitáztunk...Ja hogy arra gondolsz hogy esetleg egy 3. személy lehet a dologban?
2012. márc. 22. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,ugyanebben a szituban voltam,engem hagytak el.2hét után írtam neki,az is benne volt,hogy most aztán többet tényleg ne keressen,lezártam magamban az egészet.Erre másnap felhívott,hogy találkozzunk,rájött mennyire szeret:)Én megpróbálnám,és akkor elmondhatod hogy mindent megtettél.
2012. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 21:00


Miért ő keresett közben?Mert ha igen az teljesen más,mivel nekem semmit nem írt azóta és én sem neki,minden létező kontakt megszünt köztünk.

2012. márc. 22. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér. ne hidd el, hogy a lányokat nem tartja vissza az egójuk... egyrészt egónk is van, másrészt mi is tudunk félénkek lenni, pláne ha mi csesztünk el valamit, ráadásul sok lány még mindig úgy tartja, hogy mindenben a fiúnak kell kezdeményeznie.
2012. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!