Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes rá időt pazarolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rá időt pazarolni? Van esély rá?

Figyelt kérdés
Majd msáfél éve ismertem meg egy férfit. Én 24 vagyok, ő 35. Tudom, hogy elvált(kb5 éve már), gyerek nincs. Azt is megtudtam, azért vált el, mert rendszeresen megcsalta a feleségét. Én tavaly ilyenkor kezdtem el vele ismerkedni, de inkább mondjuk úgy, h ő próbált megfűzni. Akkoriban én pont egy rettentően fájdalmas szakításon voltam túl, hát nem kellett sok és hamar belementem egy találkozóba. Az elején reménykedtem benne, hogy lehet valami komolyabb, mert sokszor hívott, keresett, bókolt, mindent ami kell. Aztán hamar kiderült számomra,hogy ez csak szex.( főleg mikor hívtam és kiderült h a barátnőjénél van, akirőlpersze nem tudtam) De azóta is függők tőle. Nem volt sok partnerem, de vele valahogy hihetetlenül jó a szex és tudom, hogy emiatt is vonzódom hozzá a mai napig szinte betegesen. Egyszerűen azt érzem kell nekem. A probléma pedig az, hogy ő szereti a nőket. nagyon is. Persze velem is tartja a kapcsolatot, már ha annak nevezhető, ha kb havonta rámír és rá akar venni egy kis szexre. Megéri erre a srácra várni? Egyáltalán fog változni? Hogy tudnám megfogni...?
2012. febr. 21. 21:36
 1/7 lila nyuszi ***** válasza:
89%
Nem érdemes.
2012. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eddig nem változott meg, ezután sem fog. Mindig csak ki fog használni, ha hagyod...
2012. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a számthatsz tőle a továbbiakban is. Ez egy betegség, szenvedélybetegség nála, szex- és szerelemfüggésnek hívják. Állandóan nőkkel kell neki kikezdeni, nem a kapcsolat érdekli igazán, sőt, talán egyáltalán nem.

"ő szereti a nőket. nagyon is" - majd rájössz, hogy ez nem szeretet.:)

2012. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, szerintem minden nője huszonéves, mert kb. pont 30 fölött érik meg a nők élettapasztalata arra a szintre, hogy ilyenbe már nem tudnak/akarnak belemenni, mert megvan az emberismeretük és tudásuk hozzá, hogy nem érdemes.
2012. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az időt senkire se érdemes pazarolni,ha úgy érzed,akkor legalábbis,ha szerinted megéri, hát rajta.Bár biztos hamar találnál másikat.
2012. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó! Igen, biztosan találnék mást, de egyszerűen nem tudok lemondani róla. Sokszor próbáltam elfelejteni, direkt elkerültem a helyeket, ahol megjelenhetett. Töröltem mindenhonnan,a számát, mindent. De mindig elért valahogy. ÉS meg hülye vagyok, mert vissza-visszatérek hozzá...

2012. febr. 21. 22:07
 7/7 Lin71 ***** válasza:

Igazad van.

Ha tudod a választ, és azt, hogy mit kéne tenned, miért nem teszed meg??

Pontosan ezt használja, ki hogy papucs vagy. Ne legyél már ennyire gyenge jellem, azokból így is bőven túl sok van!

Legyen benned gerinc, tartás, és méltóság, és küldd el a francba, mert te ennél jobbat érdemelsz!

2012. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!