Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat a saját pénzéből Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
Tudom, volt hasonló kérdés, de ott a pénzről nem volt szó. Van sok spórolt pénze, így nekem nem kerülne semmibe. Barátnőivel menne amúgy.
2012. márc. 23. 13:29
1 2 3 4
 1/37 DannyZuko ***** válasza:
76%
Hát persze. Had mennyen jópár csaj inni szülői felügyelet nélkül olyan helyre, ahol biztosan van pár száz részeg, narkós pasi... Mindenkép.
2012. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
62%
SEMMIKÉPPEN nem engedném el, kár kinek a pénzéböl menne. MAga a rendezvény nem olyan, ahová ilyen fiatal lányt elengednék, se egyedül, se (hasonló korú) barátnökkel.
2012. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
tutira nem! esetleg ha menne velük egy felnöt, aki nem bulizni,hanem "babysitterkedni" van ott.
2012. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Majd inkább 2 év múlva.
2012. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%

Én nem engedném el.

16 éves, nagy már, de nem felnőtt.

Fiatal, felnőtt nőkkel is előfordulhatnak galibák egy zsúfolt szórakozóhelyen, vagy akárhol.

Hát még egy tizenévessel...


A pénzéből meg vehetne magának hasznos dolgokat is.


Olvastam az előző kiírásodat, a válaszadók 99%-a nem engedte volna el.

Most, hogy megtudtuk, van pénze, szerintem nem kapsz helyeslő válaszokat így sem.



28/n

2012. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
51%

Ha ismerem a barátait és megbízhatóak, akkor elengedném.

+bónusz ha a lányoddal is jó a kapcsolatod és mindent meg tudtok beszélni.

2012. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%

Nem a zsebpénzétől teszem függővé hogy elmehet-e vagy sem.


Hanem az életkorától és attól hogy ott milyen alakokkal lenne körbevéve, teljes szülői kontroll nélkül...


Szó sem lehetne róla hogy elmenjen! Akár van rá pénze akár nincs.

2012. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%
Elengedném utazni Európában, elengedném a barátaival 2hétre horvátországba, elmehet tőlem ejtőernyőzni is, de a balaton soundra nem. Én ugyanis voltam már ott
2012. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%

Nem attól függene az engedélyem, hogy kinek a pénze megy rá és nem lenne szempont az sem, hogy nekem nem kerülne semmibe.

Egészen egyszerűen 16 évesen nem engedném el.

2012. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
30%

Mennyi konzervatív szülő van itt.Én 16 évesen már rég járkáltam ilyen helyekre , Balatonra minden évben lementünk barátokkal , esténként diszkó volt mindig.Most vagyok 23 éves és nem lettem züllött vagy hajléktalan.Persze én soha nem ittam annyit hogy ne tudjam hol vagyok vagy fiú vagyok-e vagy lány.


23/L

2012. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!