Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ha apuka a születendő...

Mire jó ha apuka a születendő lányának egy ex nevét adta anyuka tudta nélkül?

Figyelt kérdés

A kislány anyja nem is sejti, hogy volt ilyen vagy bármilyen ex a férfi életében.

Azzal a nővel komolyan gondolta régen de ő visszakozott s elhagyta a férfit.

Ti mit éreznétek? következmények?



2012. márc. 23. 21:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Ha normális a házasság, és amúgy minden rendben, pont letojnám, hogy volt ilyen nevű exe is. Gondolom azt meg tudja, hogy más nő is volt már az életében :)
2012. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Ha szép az a név,akkor nem érdekelne.
2012. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kár ilyenért balhézni. Semmi közük egymáshoz, nyilván a férfi nem azért adta azt a nevet a kislányának, mert az ex nője járt a fejében, ez valószínűleg egy teljesen véletlen.
2012. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%
A párom exe Katalin. Szerintem ez a legszebb női név. És nem érdekel, hogy azt a pénzéshes szajhát is úgy hívták.
2012. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
75%

Itt csak az a bibi,hogy az anyuka tudta nélkül az apuka nem tud a gyerekének nevet adni.Ugyanis nem az apuka szül,hanem az anyuka,és már a szülőágyon,vajúdás közben is mindig megkérdezik,hogy hogy fogják hívni a kicsit.Az anyuka már kész névvel van ott,vagy ha apás szülés akkor már régen megbeszélték a nevet.

De egyébként ha szép név,akkor engem nem érdekel hogy hány exét hívták így.A múltat nem firtatom.Én a jelenben élek.

2012. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Nagy szerelem volt, majdnem össze is házasodtak, de a lány lemondta.
2012. márc. 23. 21:28
 7/44 anonim ***** válasza:
88%

és? Szerinted mostantólezt a nevet ki sem ejtheti a száján? És ha az anyját is úgy hívják, vagy ilyen nevű lánygyermekről álmodozott kiskora óta?

tehát engem nem érdekelne, ha nekem is tetszika név.

Mindenki kereshet magának komplexusokat....

2012. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem arra gondll,hogy apuka nem mondta,hogy az exet igy hivtak akivel komolyan gondolta.
2012. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Anya belement, hogy apuka válasszon nevet így érvényesült az akarata a pasinak.
2012. márc. 23. 21:34
 10/44 Picur84 válasza:
73%
Nálunk még a gyerek születése előtt ki volt választva a név.Mivel meglepit akartunk,nem érdeklődtünk a neme iránt,fiú és lány névvel felszerelkezve mentem szűlni!Bár ha az én párom az exe nevét akarta volna a gyerekünknek,szimplán elküldtem volna a fenébe!:-D
2012. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!