Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan férfivel házasodtatok...

Olyan férfivel házasodtatok össze, ami mindig is az ideálotok volt, vagy teljesen más személyiséggel?

Figyelt kérdés
Boldogok vagytok vele?Olyan az életetek,amilyet elképzeltetek?
2012. márc. 26. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.Nagyjából minden olyan,amilyennek még anno kislányként elképzeltem.

Viszont a férjemmel volt egy közös vágyunk,ami sosem sikerült és nagy valószínűséggel már nem is fog.Két gyermekre vágytunk mindig is,de a kistestvér elmaradt.A fiúnk már elég nagy,mi pedig már letettünk a kisbaba projektről...

Ebben az egyben különbözik csak az elképzeléseinktől.

2012. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Igazából mindig egy bunkó, hideg, közönyös férfit akartam, mert rosszul vagyok az emberek önzetlen(ne menjünk bele abba, hogy filozófiailag nincs olyan hogy önzetlen..) segítőkészségétől, naivitásuktól, konformizmusoktól.

Aztán megtaláltam a világ legkedvesebb és legédesebb férfiját. Szóval nálunk igazából a romantikát nem a nő hiányolja. Néha zavar, amikor megsértődik rajtam, hozzászokhatott volna, néha nem is értem, hogy miért maradt velem. "Elmegyünk ma vacsorázni?" "Nem." "Miért?" "Mert ma nincs hozzád kedvem." - ez olyan általános.

Amit viszont nem tudnék elviselni, az az lenne, ha fajvédő lenne, de hál' Istennek maga a megtestesült rasszizmus, csak valahogy hiányzik belőle a rossz indulat.

Ennek ellenére halálosan szerelmes vagyok belé, és boldog vagyok vele.

2012. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen.Olyannak házasodtam össze aki kívül és belül is tetszik.A külső is nagyon fontos.Ha nincs meg a vonzalom abból csak bajok lennének.A külső megfog a belső megtart.Soha nem tudtam volna olyan emberrel együtt lenni aki nem jön be külsőleg.
2012. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ellentétes az előre elgondolttal, hanem csak nagyon más. Miért ne lennék boldog? Csak azok nem boldogok, akik úgy házasodnak, hogy nem ismerik valóban a másikat, és ez független attól, hogy az ideálba beletartozik-e a házastárs, vagy sem.
2012. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem olyannal. Ő még várat magára, bár hiába. Boldog vagyok e? Általánosságban igen. Pedig tűz és víz vagyunk, pont ebből adódik a sok konfliktus. Alkalmazkodni tudni kell, eddig szerencsére sikerült is.
2012. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. A férjem külsőre is és belsőre is ideálom, igaz, belsőre jobban közelít ahhoz, amit mindig is ideálisnak tekintettem, külsőre talán annyi, hogy eredetileg a magas izmos pasik tetszettek (imádom a kézilabdát talán emiatt), a férjem pedig 168 centi, pár centival magasabb csak nálam. De irtó férfias külsejű, volt, hogy hosszabb haja volt, most épp rövid, jó alakja van, szép szeme. Belsőleg pedig nagyon családcentrikus és érzelmes, ami nekem elsődleges volt az álmaimban, főként azért vágytam erre, mert az első férjem nem volt az.
2012. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Más jellemű férfival képzeltem el, de beleszerettem.

Boldogok vagyunk, gyermekünk is van.

2012. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. Nem a szó szoros értelemben vett ideálom. Az én ideálom mindig barna hajú, barna szemű pasi volt, ő meg szőke, zöld szemű... De megszeretettem.
2012. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nem mondanám, hogy teljesen az ellentéte, de sokban más.


Igen, boldog vagyok vele :-)))


"Olyan az életetek,amilyet elképzeltetek?" Még nem teljesen, de még fiatalok vagyunk és jó irányba haladunk :-)

2012. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!