Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már együtt (esetleg...

Voltatok már együtt (esetleg házasodtatok) egy férfival a pénze miatt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2010. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sosem a pénz volt az elsődleges. Szerelmet pénzért nem kapok. Persze ez közhelynek tűnik, de szerintem így igaz. Anyám azért nem fogadja el a párom, mert nem gazdag. Fix állása van, keres annyit, amiből fenn tudja tartani magát. De nincsenek milliók félretéve a bankszámláján. Nem leányálom ez, de én meg kitartok a párom mellett, mert imádom, nem tudnám elképzelni az életem nélküle.
2010. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem és soha nem lennék ilyenre képes.
2010. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
nem,mert a pénz semmit nem ér ha boldogtalan vagy
2010. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De van egy barátnőm, aki ilyen. 10 év után kikészült idegileg, a férfit is tönkretette érzelmileg...Sok értelme volt. Ja és mindketten kemény alkeszok lettek.
2010. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ. Nekem volt már olyan, hogy azért nem hagytam ott, mikor már nagyon nem volt jó nekem az egész kapcsolat, mert mindig kaptam tőle mindenfélét, és úgy éreztem, hogy nem tehetem meg, hogy otthagyjam, mintha megvásárolt volna. Elég szar volt, mert nagyon mentem volna, de nem tudtam ettől a hülye érzéstől, hogy tartozok neki, de végül rendbe tettem a dolgokat magamban és elhagytam.
2010. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Én a másik oldal vagyok. Nekem volt érdekcsajom kb 14-45 évvel ezelőtt. Élvezte, hogy sportkocsival hurcolom a kis seggét, a legjobb szórakozóhelyeket végig whiskeyzhette, de nem igazán engedett közel magához. Sőt egy haverommal le is lépett tőlem, miután kiélvezte az életet mellettem.
2010. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem és nem is hiszem, hogy valaha is lesz ilyen. Nekem fontos, hogy a másik embert szeressem és tiszteljem. Nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, akivel kihasználjuk egymást. A pénz, jó ha van, de nem tesz boldoggá.


Biztos vannak olyanok, akiknek ez belefér egy kapcsolatba, nekem nem.

2010. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom, akinek nagyon gazdag a családja, és mindenki azt hitte, hogy csak a pénze miatt vagyok vele. Nem mondta senki a szemembe, de sok emberen láttam, hogy ezt gondolja, meg utólag is visszahallottam ezt-azt. Pedig tényleg szerettem a fiút, csak egy idő után nem működött olyan jól a kapcsolatunk, mert messze laktunk egymástól, úgyhogy közösen arra jutottunk, hogy inkább abbahagyjuk.
2010. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk ha vannak kisebb gondok más témában a pasival, az anyagiak megkönnyítik a döntést.


De hogy elvegyem kicsit az élét: sokan ezt teszik, csak még maguknak sem merik bevallani.

2010. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!