Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ennyire bunkó...

Mit tegyek ha ennyire bunkó osztálytársaim vannak?

Figyelt kérdés

Most jöttem új suliba, nagyon reménykedtem, hogy jobb lesz mint a régi, mert ott már nem bírtam! Ott az osztállyal nem volt baj, de a tanárokkal elég sok, itt jók a tanárok, de az osztály...! Lányok még azok kedvesek is, velük nem volt semmi, de a fiúk..! Hátam mögött kibeszélnek, hogy csúnya vagyok (de akit tényleg csúnyának tartanak annak megmondják a szemébe) és csak akkor csúnyáznak a hátam mögött ha a haverokkal vannak, de egyedül meg tök kedvesek velem! Órán radírdarabokkal meg szalvétával dobálnak, (van amikor mást is, de engem minden órán) mutogatnak és röhögnek rajtam, de mondom csak ha másokkal vannak! Az egyik fiúval aki a suliba a legrosszabb találkoztam múltkor, megkérdezte, hogy hogy tetszik az új suli és így, hogy egyedül volt tök normális volt! De azért azt hozzátenném, hogy szerintem annyira nem vagyok csúnya (nem nagyképüségből) a lányok mindig azt mondják, hogy szép vagyok és sok fiúnak tetszek, a suliba a 8.os lányok is jöttek oda barátkozni (akik csak a külsőt nézik) csúnyához nem mennének oda, de az osztályom meg ilyen..! Szüleimnek, osztályfőnöknek nem akarok szólni erről..légyszi segítsetek! Hogy állítsam le őket? Lányok kedvesek voltak velem, de ebbe nem segítenek..annyit mondtak, hogy ha csúnyáznak ne vegyem a szívemre mert mindenkivel ilyenek, de nekem akkor is rosszul esik! Előre is köszönöm

13/L


2012. márc. 27. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a pár évet így kell átvészelni, ez egy ilyen korszak.
2012. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
még kb. másfél év van ebbe a suliba, de én így még egy napot nem bírok ki már angolon is ordítottam egyet, hogy "a kva anyád! Melyik dobál megint?" Majdnem én kaptam érte a szaktanárit, de hát kijött belőlem..
2012. márc. 27. 14:42
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Mi ugyanezt éltük át, amikor annyi évesek voltunk, mint most Te. Fogat összeszorít, tűr. Mindenkit nem győzhetsz le. Azzal tudsz föléjük kerekedni, hogy nem mutatod ki, hogy amit csinálsz, az rossul esik, fáj. Ha nincs hatása az erőlködésüknek, egy idő után keresnek szórakoztatóbb célpontot. (30/F)
2012. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

"ne vegyem a szívemre mert mindenkivel ilyenek"

Meg is válaszoltad magadnak. Ne foglalkozz velük, pár év múlva pedig lehet, hogy visszasírják majd, hogy ilyenek voltak veled, mert te meg elküldöd őket a francba, ha randira akarnak majd hívni... Majd meglátod. ;)

2012. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Látom közben válaszoltál. No pont az ilyen érzelemkitörésekkel adod alájuk a lovat, látják, hogy célt érnek. Megdobtak? Oké, lesöpröd, és angolozol tovább. Megdobnak mégegyszer? Azt is. El kell telnie kis időnek, amíg rájönnek, hogy már nem vagy "célpont" és az rohadt kemény lehet, de a végén úgyis feladják, ha kitartasz.
2012. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak eddig nem foglalkoztam vele és úgy meg csak azt hiszik, hogy megijedtem tőlük..és nem kéne velük foglalkozni, de az a baj, hogy nem megy és az osztályból a fiú akinek tetszek ő is mindig elmondja, hogy mit mondanak rólam amit jobb lenne ha inkább nem is tudnák, beadom nekik, hogy leszarom, de amúgy egyátalán nem!
2012. márc. 27. 14:48
 7/18 A kérdező kommentje:
De szerintetek most tényleg ennyire csúnya lennék, vagy csak menők akarnak lenni azzal, hogy kibeszélnek?
2012. márc. 27. 14:51
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

A szépségedről nem a veled egykorúak tudnak normális véleményt alkotni, hanem a min. 5-10 évvel idősebbek. Egy 13 éves fiúnak semmi de semmi fogalma sincs arról, hogy milyen egy csinos nő vagy akár csak egy átlagos nő.


Másképp megfogalmazva egy felnőtt férfi szemével: ha járkálok az utcán két órát, és találkozok mondjuk 1000 18 és 40 év közötti nővel, akkor abból nekem kb. 20% lesz nagyon vonzó, 75% teljesen normális és átlagos, és kb. 5% aki nem tetszik egyáltalán, és szerintem a többi férfinál is kb. ez az arány.


Fogadd el magadat, legyen önbizalmad, és legfőképpen mindig tudd, hogy nem az életed az osztály, az csak az életednek egy kis szelete, van egy csomó ember, akinek nagyon fontos vagy és nagyon szeretnek. Tessék ezekből erőt meríteni.

2012. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hány éves vagy? nem küldhetnék egy képet?:)
2012. márc. 27. 15:03
 10/18 anonim válasza:
100%

Ha nagyon nem szeretnek szólj a szüleidnek (nem muszály mindkettőjüknek), mert 1,5 év nagyon hosszú idő.

(Ha a fiúk ökörködnek ne vedd a szívedre, sok to:ketlen azt se tudja mit csinál, nekik ez a humor... persze ez nem mindenkire vonatkozik.)

2012. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!