Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka után kocsma. Belefér...

Munka után kocsma. Belefér egy házasságba? Minden nap, nem csak heti 1-2 alkalommal.

Figyelt kérdés

Mit szólnak azok a feleségek, akiknek a férje munka után előbb megy a kocsmába, mint haza? Hogy lehet elviselni, hogy a férje 4-5 sör után megy haza, vagy esetleg full részegen?

Oké, hogy jár neki a pihenés meg a szórakozás, na de minden nap? Pláne ha ez havi szinten sok tízezer ft-ba kerül.

Egy sör átlagosan 250-300 ft. Napi 5 sör mondjuk 1500. Havonta ez azért 25-30 ezer ft.


2012. márc. 27. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem tartozunk ebbe a kategóriába, de ha így lenne akkor nagyon át kéne értékelni a kapcsolatunkat. Nem tudnám tolerálni.


Az én férjem, kb hetente-2 hetente megy el egyszer sörözni a barátaival munka után. Ez belefér bőven.

2012. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy jár neki a pihenés és a szórakozás?! A nőnek nem talán nem jár????


És ne az legyen neki a szórakozás, hogy minden nap piásan tántorog haza.


Én ezt nem engedném, apám alkoholista volt, így nem tűröm el az alkoholistákat, és nem fér bele a minden napi sör. A párom szerencsére nem iszákos.



Ha meg kiakar kapcsolódni a férj akkor a feleségével együtt menjenek el vacsorázni, mozizni vagy akárhova, mert egy normálisan működő kapcsolat nem arról szól, hogy az egyik tökrészegre issza magát a kocsmába, még a másik otthon a gyereket neveli és gyomorideggel várja haza a párját, hogy vajon ma este milyen állapotban lesz.

2012. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én hozzá se mennék alapból. Ha a házasság alatt szokott erre rá, akkor el kéne vele beszélgetni, hogy miért is. Otthon ezek szerint nem érzi olyan jól magát. Mert nem lehet elviselni hosszú távon ezt, ha az asszonynak nem esik jól. Az más, ha őt nem zavarja, akkor lelke rajta, de ha igen, akkor vagy menjenek külön kasszára és váljanak el, vagy beszéljék meg hogy ez így nem jó...
2012. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Több ismerősöm is ebben a cipőben jár. Nem értem, hogy tudják ezt elviselni.
2012. márc. 27. 15:52
 5/23 anonim válasza:
100%

És ez idővel még rosszabb lesz. Már nem csak munka után fog bemenni a kocsmába, hanem munka helyett is.

Ő már alkoholista, segítségre van szüksége a leszokáshoz. Gondold végig, hogy tudsz-e ebben, illetve akarsz- neki segíteni. Vagy érdemes új életet kezdeni....

Mióta vagytok együtt? Van már gyerek? Közös ház?

2012. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút túlzás. Rengeteg idő és pénz, és téged is elhanyagol (pedig kifejezetten az a típus vagyok, aki küldi a férjét, hogy sörözzön bátran a barátaival).
2012. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az én párom nem ilyen, szerencsére. De több ismerősöm panaszkodott, hogy ilyen a párja. És tényleg.
2012. márc. 27. 16:00
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele egy házasságba, sőt egy kapcsolatba sem. Aki mindennap a kocsmában köt ki munka után, az már alkoholista. Én ezeket nem tudom, és nem is akarom elviselni. Sajnos volt már ilyenben részem. Későn vettem észre, hogy milyen. De szerencsére csak 2 hónapig tartott. Azt én sem értem, hogy más hogyan képes elviselni. Csak egy olyan házaspárt láttam, ahol a nő el tudta viselni, de ott a nő is a kocsmában volt egész nap, szóval összepasszoltak.
2012. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem férne bele. Egy ilyen kapcsolatból/házasságból kilépnék.
2012. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
mi a törzshelyünkön találkozunk munka után sokszor, sok barátunk is ott van, és onnan megyünk haza (nem csak sörözés, néha csak vizet iszunk, én meg nem is sörözök).
2012. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!